„Witaj 🙂
Za dwa dni kończę drugi jadłospis, trochę z opóźnieniem bo przez tydzień byłam z dzieckiem w szpitalu i jadłam inaczej, ale z Twoimi radami udało mi się przetrwać te kilka dni 🙂 Chciałabym Ci bardzo serdecznie podziękować za te dwa jadłospisy i za wszelkie rady udzielone mi przez te 2,5 miesiąca :). Póki co zrezygnuję z dalszych konsultacji, z powodu ograniczeń finansowych, choć na pewno byłyby one dla mnie bardzo cenne i przydatne. Być może za jakiś czas poproszę jeszcze o rady, ale na razie chciałabym kontynuować to, co mi przekazałaś. Teraz spróbuję sobie sama ułożyć jadłospis w oparciu o to, co Ty mi dałaś, jak również inspiruję się Twoim blogiem i książką z przepisami dla dzieci, ponieważ za chwilę zacznę rozszerzać dietę mojemu dziecku i to również będzie dla mnie motywacją do tego, by kontynuować zdrowy styl odżywiania. Na razie chciałabym tylko podzielić się z Tobą swoimi spostrzeżeniami i osiągniętymi wynikami. Moja obecna waga – 61, 5 kg (początkowa 68 kg), wymiary: biceps – 26 cm (28 cm), klatka piersiowa -76 cm (84 cm), talia – 78 cm (87 cm), biodra – 91 cm (99 cm), udo – 50 cm (51 cm), łydka – 31 cm (33 cm). Posiłki zaproponowane przez Ciebie w większości wypróbowałam i również bardzo mi smakowały oraz nie zajęło mi dużo czasu ich przygotowanie 🙂 Jeśli chodzi o moje dolegliwości, o których kiedyś pisałam to ustąpiły praktycznie zupełnie i  czuję się teraz dużo lepiej. W kwietniu mam usg tarczycy, powtórzę może jeszcze badania krwi i być może wówczas będę potrzebować jeszcze konsultacji. Odnośnie ćwiczeń to próbowałam je niedawno wprowadzić w miarę możliwości, ale dziecku szybko się nudzi jak się nim nie zajmuję i do tego brakuje mi motywacji żeby wymyślić coś bardziej atrakcyjnego, mimo że wiem, ze dzięki temu udałoby i się szybciej i lepiej osiągnąć swój cel. Póki co jeszcze daleka droga przede mną, ale już i tak jestem bardzo zadowolona :).Jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję, bo już dużo dla mnie zrobiłaś. Być może mój styl odżywiania nie będzie idealnie zdrowy, ale już udało Ci się zaszczepić we mnie taką potrzebę wybierania zdrowszych produktów i już wiem jak je przyrządzać żeby mi smakowały. 🙂 Na pewno jesteś dietetykiem wartym polecenia dla innych i na pewno możesz liczyć na moją pozytywną opinię. :)”

Ela

Cześć!

Nazywam się Marta Skoczeń. Dietetyka to moja praca i pasja. Uwielbiam pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych. Chcę pokazać, że za pomocą odpowiedniej diety i aktywności fizycznej można zmienić swoje życie na lepsze.

Odbierz darmowy rozdział

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy rozdział mojego ebooka „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.