„Ogólnie dieta jest bardzo dobra i czuję się sto razy lepiej niż normalnie J nie boję się, że coś mi zaszkodzi. Miałam wzloty i upadki, czasem czułam się źle ale nie ze względu na jedzenie. Początek tygodnia 3 był bardzo ciężki. Widzę znaczne pogorszenie ze względu na zmęczenie i brak snu. To mój główny problem. Momentalnie źle się czuję i puchę w oczach. Myślę, że to tycie w ogóle było spowodowane stresem, brakiem snu a potem doszło złe odżywianie… Muszę nad tym koniecznie popracować! Podsumowanie pisze pod koniec tygodnia i śmiało mogę powiedzieć, ze jest dużo lepiej – nie jestem spuchnięta, brzuch jest bardziej płatki a wcześniej wyglądałam jakbym połknęła piłkę. Czuję się lekko i dużo bardziej atrakcyjnie, wizualnie zdecydowanie lepiej.”

Paulina

Cześć!

Nazywam się Marta Skoczeń. Dietetyka to moja praca i pasja. Uwielbiam pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych. Chcę pokazać, że za pomocą odpowiedniej diety i aktywności fizycznej można zmienić swoje życie na lepsze.

Odbierz darmowy rozdział

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy rozdział mojego ebooka „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.