„Dzień dobry
Pani Marto

nie odzywałam się, bo wróciliśmy z wakacji i okazało się, ze jestem w ciąży. Byl strach od samego początku po 2 poronieniach, ale dzis właśnie mamy już 18 tygodni 🙂 czekamy na córeczkę …. wiem, ze dużo pomogła mi dieta i wsparcie ode Pani. Teraz prosze o trzymanie za nas kciuków. 

Pozdraeiam ciepło i życzę dalszego wspieranie takich osób jak ja :-)” 

Joanna

Cześć!

Nazywam się Marta Skoczeń. Dietetyka to moja praca i pasja. Uwielbiam pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych. Chcę pokazać, że za pomocą odpowiedniej diety i aktywności fizycznej można zmienić swoje życie na lepsze.

Odbierz darmowy rozdział

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy rozdział mojego ebooka „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.