OFERTA

Pomagam osobom w każdym wieku w poprawie sylwetki oraz samopoczucia – również online

Konsultacje
dietetyczne

Konsultacje dietetyczne odbywają się online (Skype, mail, telefon), w gabinecie oraz z dojazdem do pacjenta.

  • Wspólnie określamy cel
  • Ustalamy kroki do jego realizacji
  • Niezbędna do ułożenia jadłospisu
  • Dostajesz konkretne zalecenia

Cena pierwszej konsultacji

150 zŁ

Kolejna konsultacja tylko 100 zł

Cena porady

50-100 ZŁ

Doradztwo
Żywieniowe

Indywidualne porady mailowe na interesujące Cię tematy w obszarze spraw zdrowotnych, dietetycznych oraz związanych z treningiem siłowym na siłowni. Cena zależy od rodzaju i wielkości porady.

Indywidualny program żywieniowy - jadłospis

Na na 7, 14 lub 28 dni. Tylko po uprzedniej konsultacji i na podstawie badań – dzięki temu otrzymasz jadłospis idealnie dopasowany do Twoich potrzeb

  • Dodatkowe zalecenia dietetyczne
  • Wskazanie ewentualnej suplementacji
  • Porady i wskazówki
  • Dopasowany do Twojego stylu życia
  • Z uwzględnieniem tego, co lubisz i za czym nie przepadasz

Cena ustalana jest

indywidualnie

Dodatkowe
usługi

Analiza składu masy ciała

Pracuję na jednym z najnowocześniejszych analizatorów składu ciała firmy Tanita z certyfikatem medycznym. Po takim badaniu otrzymujesz wydruk pomiarów oraz ich analizę. Tutaj znajdziesz więcej informacji - zapoznaj się z nimi przed dokonaniem pomiaru. Cena badania - 30 zł.

Pisemna interpretacja wyników badań

Odczytanie wyników wszystkich przedstawionych badań w ich wzajemnej kooperacji oraz ewentualne wskazania, co jeszcze warto dobadać. Cena interpretacji - 150 zł.

Miesięczna opieka mailowa

Opcja do osób, które potrzebują większego wsparcia, ponieważ czują się niepewnie przy zmianie nawyków żywieniowych i stylu życia. Oferuję tu dodatkową motywację, regularne wskazówki, rady oraz pomoc przy różnych wątpliwościach czy pojawiających się problemach.Cena opieki - 100 zł.

zakupy z dietetykiem

Propozycja dla tych, którzy nie radzą sobie z samodzielnymi zakupami i nie wiedzą, które produkty wybierać. Pomoc w odczytywaniu etykiet na produktach i wskazówki, na co warto zwracać uwagę przy zakupach, aby uniknąć pułapek zastawianych przez nieuczciwych producentów i sprzedawców. Cena - 70 zł.

Treningi personalne, konsultacje treningowe, plany treningowe

Jestem również certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem siłowni. Rozpisuję indywidualnie dobrane do Ciebie i Twoich celów plany treningowe, udzielam konsultacji, porad treningowych, a także przeprowadzam indywidualne treningi personalne na siłowni. Cena jest ustalana indywidualnie.

Badania genetyczne

Więcej informacji tutaj.

Testy na nietolerancje pokarmowe

Ceny, rodzaje i wszelkie informacje dotyczące testów znajdują się tutaj.

KONTAKT

Zamów konsultację

Dołącz do dziesiątek osób, którym pomogłam zmienić życie na lepsze.

Odbierz darmowy rozdział

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy rozdział mojego ebooka „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.