Konsultacje
dietetyczne

150 zł

Konsultacje dietetyczne odbywają się online (Skype, mail, telefon), w gabinecie oraz z dojazdem do pacjenta tylko po uprzedniej rejestracji telefonicznej lub mailowej od poniedziałku do soboty o dogodnej dla pacjenta porze.

Przed rozmową należy wysłać wypełniony formularz i wyniki badań, które ja muszę wcześniej przeanalizować. Konsultacja jest niezbędna do przygotowania jadłospisu. Ustalamy na niej także warunki współpracy oraz dalsze kroki wspólnego działania, które interesują pacjenta. Po przeprowadzonej konsultacji otrzymujesz zalecenia. Konsultacja i sprawy, które na niej omawiamy zostają między nami, ponieważ obejmuje mnie tajemnica zawodowa, więc nie musisz się o nic martwić.

W celu otrzymania formularza proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Formularz należy wypełnić dokładnie, szczegółowo oraz szczerze. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Cena pierwszej konsultacji – 150 zł. Cena kolejnej konsultacji – 100 zł.

Zamów konsultację:

marta-skoczen-bio

Odbierz formularz

Jest niezbędny do przeprowadzenia konsultacji dietetycznej :)

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.