Nadmierne zmęczenie w Hashimoto – pokonaj je w 7 krokach!

Gdy na mojej grupie na Facebooku “Hashimoto – moje drugie imię” zrobiłam ankietę na temat uciążliwości objawów w Hahsimoto i niedoczynności tarczycy, najwięcej głosów miało nadmierne zmęczenie i brak energii. I sama na podstawie własnego doświadczenia, ale też pracy z wieloma kobietami mogę to potwierdzić. Nadmierne zmęczenie w Hashimoto to jeden z najpowszechniejszych objawów.

Czym jest nadmierne zmęczenie?

Nadmierne zmęczenie, brak energii, osłabienie, do tego problem ze skupieniem i koncentracją potrafią naprawdę uprzykrzyć życie. Bardzo często słyszę:
– Czytam jedno zdanie pięć razy i nie mogę nic zrozumieć…
– W pracy wszystko robię dużo wolniej i muszę zostawać po godzinach.
– Często zapominam różne rzeczy. 🙁
– Czuję się taka powolna, codzienne czynności sprawiają mi coraz więcej trudności.
– Przesypiam całą noc i wstaję zmęczona.
– Szybko się meczę na treningach i nie mam tyle sił co kiedyś.
– Nie mam siły na zabawy z dziećmi.
– Wszystko mnie irytuje i wkurza.
– Naprawdę chciałabym zrobić tyle rzeczy, a nie mam siły.
– Czuję się taaaaka zmęczona. Czasami już nie wiem co ze sobą zrobić…

Nadmierne zmęczenie w Hashimoto – pokonaj w 7 krokach!

Z tego względu postanowiłam zrobić live na temat nadmiernego zmęczenie i nagrałam go. Jest to materiał wideo z prezentacją. Omawiam tam 7 najważniejszych kroków, które warto zrobić, żeby poczuć się lepiej i odzyskać energię do życia. I one naprawdę działają! Potwierdzam to ja i mnóstwo moich pacjentek. Pomogą Ci one w końcu efektywniej działać i mieć więcej energii 😉

Jeśli chcesz mieć dostęp do nagrania zapisz się na newsletter, a dostaniesz link z dożywotnim dostępem. Zapisując się od raz znajdziesz się na liście oczekujących na kurs online “Na ratunek tarczycy!” Nie zobowiązuje Cię to do zakupu kursu, ale będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami i będziesz mogła otrzymać kurs w najniższej cenie. 😉

Przyłącz się do konwersacji

2 komentarze

  1. Oj tak, znam ten ból… Nim rozpoznano u mnie Hashimoto i wdrożyłam leczenie i dietę, strasznie się męczyłam i objawy, o których piszesz, dawały mi się ostro we znaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cześć!

Nazywam się Marta Skoczeń. Dietetyka to moja praca i pasja. Uwielbiam pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych. Chcę pokazać, że za pomocą odpowiedniej diety i aktywności fizycznej można zmienić swoje życie na lepsze.

Odbierz darmowy rozdział

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy rozdział mojego ebooka “Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”.

Odbierz darmowy rozdział

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy rozdział mojego ebooka “Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.