Nadmierne zmęczenie w Hashimoto – pokonaj je w 7 krokach!

Gdy na mojej grupie na Facebooku „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto – grupa wsparcia” zrobiłam ankietę na temat uciążliwości objawów w Hahsimoto i niedoczynności tarczycy, najwięcej głosów miało nadmierne zmęczenie i brak energii. I sama na podstawie własnego doświadczenia, ale też pracy z wieloma kobietami mogę to potwierdzić. Nadmierne zmęczenie w Hashimoto to jeden z najpowszechniejszych objawów i niestety najbardziej uciążliwych.

Czym jest nadmierne zmęczenie?

Nadmierne zmęczenie, brak energii, osłabienie, do tego problem ze skupieniem i koncentracją potrafią naprawdę uprzykrzyć życie. Bardzo często słyszę:
– Czytam jedno zdanie pięć razy i nie mogę nic zrozumieć…
– W pracy wszystko robię dużo wolniej i muszę zostawać po godzinach.
– Często zapominam różne rzeczy. 🙁
– Czuję się taka powolna, codzienne czynności sprawiają mi coraz więcej trudności.
– Przesypiam całą noc i wstaję zmęczona.
– Szybko się meczę na treningach i nie mam tyle sił co kiedyś.
– Nie mam siły na zabawy z dziećmi.
– Wszystko mnie irytuje i wkurza.
– Naprawdę chciałabym zrobić tyle rzeczy, a nie mam siły.
– Czuję się taaaaka zmęczona. Czasami już nie wiem co ze sobą zrobić…

Nadmierne zmęczenie w Hashimoto – pokonaj w 7 krokach!

Z tego względu postanowiłam zrobić live na temat nadmiernego zmęczenie i nagrałam go. Jest to materiał wideo z prezentacją. Omawiam tam 7 najważniejszych kroków, które warto zrobić, żeby poczuć się lepiej i odzyskać energię do życia. I one naprawdę działają! Potwierdzam to ja i mnóstwo moich pacjentek. Pomogą Ci one w końcu efektywniej działać i mieć więcej energii 😉

Pobierz darmowe nagranie 😉


.

Dołącz do rozmowy

2 komentarze

  1. Oj tak, znam ten ból… Nim rozpoznano u mnie Hashimoto i wdrożyłam leczenie i dietę, strasznie się męczyłam i objawy, o których piszesz, dawały mi się ostro we znaki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cześć!

Nazywam się Marta Skoczeń. Dietetyka to moja praca i pasja. Uwielbiam pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych. Chcę pokazać, że za pomocą odpowiedniej diety i aktywności fizycznej można zmienić swoje życie na lepsze.

Odbierz darmowy rozdział

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy rozdział mojego ebooka „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.