Kurs mailowy

Produkty dobre dla Twojej tarczycy

Poznaj produkty przyjazne Twojej tarczycy! Zadbaj o urozmaicone i dobre odżywianie!

niedoczynność tarczycy, Hashimoto, co mogę jeść w niedoczynności tarczycy i Hashimoto, Dieta przeciwnowotworowa

Dlaczego kurs o produktach dobrych dla tarczycy?

Kobiety z niedoczynnością tarczycy i Hashimoto, które zgłaszają się do mnie na konsultacje, często czują się zagubione. Nie są pewne, co warto, co powinno się jeść przy problemach z tarczycą, a czego lepiej unikać, co ograniczyć. Do tego szukając pomocnych wskazówek często można trafić na sprzeczne informacje. Raz w jednym artykule coś można jeść, a w innym jest napisanie, że to jest zakazane czy niepolecane. W tym kursie chcę odczarować odżywianie w chorobach tarczycy. Pokazać Ci, że wcale nie jest takie trudne i skomplikowane, a w prostocie jest siła 🙂

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

Dzięki temu kursowi poznasz produkty, które są dobre dla tarczycy i urozmaicisz swój jadłospis. Wpłyniesz na poprawę pracy Twojej tarczycy i swoje lepsze samopoczucie. Dowiesz się, na co zwracać uwagę podczas komponowania swoich posiłków.

Co otrzymasz biorąc udział w kursie?

Zapisz się na kurs!

Ten kurs to praktyczne narzędzie, które pomoże Ci urozmaicić Twoje odżywianie i pokaże, na co zwracać uwagę komponując własny jadłospis!

Konsultacja dietetyczna Marta Skoczeń

Dlaczego postanowiłam zrobić ten kurs?

Nazywam się Marta Skoczeń. Jestem dietetykiem i psychodietetykiem. Jako dietetyk specjalizuję się w różnych zaburzeniach hormonalnych kobiet. Moje zainteresowanie kobiecą gospodarką hormonalną wzięło się m.in. stąd, że sama mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Natomiast jako psychodietetyk naprawiam relację z jedzeniem i własnym ciałem.

Często zgłaszają się do mnie kobiety z niedoczynnością tarczycy i Hashimoto. I często czują się zwyczajnie zagubione. Nie wiedzą, co jeść. Czasami mają wrażenie, że można pić tylko wodę, a i tego nie są pewne. Na prawie każdej konsultacji słyszę: „Jakie produkty są dla mnie ważne i co powinno być podstawą w moim odżywianiu?”

Do tego szukając pomocnych wskazówek często można trafić na sprzeczne informacje. Raz w jednym artykule coś można jeść, a w innym jest napisanie, że to jest zakazane czy niepolecane. W tym kursie chcę odczarować odżywianie w chorobach tarczycy. Pokazać Ci, że wcale nie jest takie trudne i skomplikowane, a w prostocie jest siła 🙂 Chcę pokazać Ci kilka przykładowych produktów dobrych dla tarczycy i zainspirować Cię do przygotowywania nowych posiłków.

To, co rozpoczynamy wspólną przygodę?

Ciekawa jestem czy wiesz, jakie produkty chcę Ci polecić 🙂

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.