Kurs Online

Jak komponować posiłki w niedoczynności tarczycy i Hashimoto? Odżywianie w niedoczynności tarczycy i Hashimoto.

Ten kurs to praktyczny przewodnik, w którym nauczę Cię krok po kroku prawidłowo komponować swoje posiłki w niedoczynności tarczycy i Hashimoto. Dzięki temu poprawisz swoje wyniki badań, poczujesz się lepiej i odzyskasz energię do działania!

Co mogę jeść w niedoczynności tarczycy i Hashimoto? Czy dieta ma wpływ na wzrok? Diagnostyka tarczycy

Kurs online "Jak komponować posiłki w niedoczynności tarczycy i Hashimoto?" stworzyłam dla kobiet, które:

 1. Mają za sobą mnóstwo diet, które przyniosły rezultaty tylko na chwilę lub w ogóle,
 2. Czują się już zmęczone różnymi dietami i brakuje im sił, żeby znów zaczynać od nowa,
 3. Są zagubione w ogromie sprzecznych informacji na temat odżywiania w chorobach tarczycy i chciałyby w końcu dowiedzieć się, jak prawidłowo się odżywiać,
 4. Już same nie wiedzą co robią źle, starają się, a brakuje oczekiwanych rezultatów,
 5. Chcą nauczyć się samodzielnie komponować i bilansować swoje posiłki i jadłospis, wiedzieć, co warto robić, a czego unikać.
Dieta odchudzanie Marta Skoczeń

Dzięki temu kursowi nauczysz się najważniejszych zasad odżywania wspierających pracę Twojej tarczycy. To pomoże poprawić Ci wyniki badań, samopoczucie i odzyskać energię. Podczas kursu obalimy wszelkie mity dotyczące odżywiania w chorobach tarczycy. To pozwoli uniknąć Ci wielu błędów, które popełniają osoby z niedoczynnością tarczycy i Hashimoto. Dzięki temu zaoszczędzisz więcej czasu, energii i szybciej poprawisz swój stan zdrowia. Zdobędziesz wiedzę i praktyczne narzędzia, które pozwolą Ci lepiej się odżywiać. Krok po kroku nauczę Cię układać jadłospis dostosowany do Twojego stanu zdrowia i zgodny z Twoimi upodobaniami.

Jeżeli masz już dość:

To mam dla Ciebie POMOC w postaci kursu, dzięki któremu:

Ten kurs pozwoli uniknąć Ci wielu błędów, które zamiast przybliżyć Cię do celu, powodują kolejny raz zniechęcenie i rozczarowanie. Dzięki kursowi zdobędziesz wiedzę i praktyczne narzędzia, które pozwolą Ci wyjść z błędnego koła diet i zaczniesz w końcu jeść normalnie. Nauczysz się układać jadłospis dostosowany do Twojego stanu zdrowia i zgodny z Twoimi preferencjami kulinarnymi.

Jak wygląda kurs?

Kurs online składa się z następujących po sobie lekcji, które tworzą jedną całość. Kolejne lekcje krok po kroku przeprowadzają Cię przez proces komponowania i bilansowania posiłków w niedoczynności tarczycy i Hashimoto. Znajdziesz w nim konkretne instrukcje i wskazówki, jak dobrze się odżywiać, ale przede wszystkim, jak to wdrożyć w życie.

Co znajdziesz w kursie?

Dzięki kursowi nauczysz się układać swój własny jadłospis i współpracować ze swoim organizmem, dzięki czemu nie będziesz uzależniona od różnych diet.

Konsultacja dietetyczna Marta Skoczeń

Dlaczego postanowiłam stworzyć ten kurs?

Nazywam się Marta Skoczeń. Jestem dietetykiem i psychodietetykiem. Jako dietetyk specjalizuję się w pracy z kobietami z niedoczynnością tarczycy, Hashimoto, insulinoopornością, nadwagą, otyłością i wieloma powiązanymi problemami hormonalnymi, jak np. PCOS, zaburzenia miesiączkowania, problemy z płodnością. Sama także mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto i m.in. stąd też wzięło się moje zainteresowanie zdrowiem. Natomiast jako psychodietetyk naprawiam relację z jedzeniem i własnym ciałem.

Pamiętam jak na początku mojej drogi czułam się zagubiona i bezradna. Brakowało mi rzetelnych informacji, wsparcia, zrozumienia. Odbijałam się od drzwi do drzwi szukając pomocy. Nikt nie potrafił spojrzeć na moją chorobę i związane z nią problemy całościowo. Udzielić konkretnych wskazówek. Padały różne ogólniki i czułam, że jestem w tym sama. Pytałam o odżywianie, a lekarz wzruszał ramionami.

Dlatego tak dobrze rozumiem kobiety, które się do mnie zgłaszają. Sama przez to przechodziłam. Rozumiem ich ból, rozczarowanie, poczucie zagubienia. Często słyszą od lekarzy, że „dieta nie ma znaczenia, że trzeba brać leki, a z czasem będzie tylko gorzej. Trzeba się z tym pogodzić.”

A ja się z tym nie zgodzę! Można inaczej! A nawet trzeba!

A wiesz, co najgorszego możesz zrobić w tej sytuacji? Poddać się i przestać starać się o lepsze zdrowie, wyniki badań, samopoczucie, wygląd! O siebie i swoje życie, które masz tylko jedno.

A czy odżywianie ma znaczenie w chorobach tarczycy?

Tak! Ogromne! Nikt nie wmówi mi, że w niedoczynności tarczycy i Hashimoto odżywianie nie ma znaczenia!

I wiesz co? Chcę nauczyć Cie tego odżywiania! Chcę, żebyś była samodzielna. Nie uzależniała się od nikogo. Mój kurs, to proces, dzięki któremu sama nauczysz się układać swój spersonalizowany jadłospis, który będzie Ci służył i będzie smaczny. Chcę Ci pokazać tajniki wiedzy, którą zdobywałam przez lata.

Myślisz strzelam sobie w kolano?

Nie! Nie, bo nie jestem w stanie pracować indywidualnie z każdą kobietę. I to też nie chodzi o to, żeby być uzależnionym od dietetyka i jadłospisów. Chodzi o to, żeby być samodzielnym, nauczyć się sobie radzić. I w tym chcę Ci pomóc! A to wcale nie jest takie trudne. To jest prostsze niż Ci się wydaje 🙂

Z tego względu postanowiłam podzielić się z Tobą swoją wiedzą w kursie. 

Wiem, że mamy ogromny wpływ na swoje wyniki badań, samopoczucie, wygląd, zdrowie i życie. Wiem, że odżywianie ma tu kolosalne znaczenie. Żałuję, że jak ja szukałam pomocy, nie było takiego kompleksowego przewodnika po odżywianiu, jak mój kurs. Zaoszczędziłabym dzięki temu wiele czasu, stresów i emocji. Uniknęłabym wielu błędów, które popełniłam niczego nie świadoma. Jednak dzięki temu zdobyłam mnóstwo wiedzy i doświadczenia, którym mogę podzielić się z Tobą w kursie. A Ty już tych błędów nie musisz popełniać.

Mój kurs online to konkretne narzędzie, które z chaotycznych i nieprzemyślanych diet pomoże Ci przejść do przemyślanej strategi. Nauczy Cię komponować swój własny jadłospis dobry dla Ciebie!

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:
Ten kurs NIE jest dla Ciebie, jeśli:

Zobacz, co o innych moich kursach i warsztatach piszą uczestnicy 🙂

Wybierz pakiet dla siebie!

Pakiet Podstawowy

PLN 449
 • 11 lekcji wideo
 • Dostęp do materiałów przez 6 miesięcy
 • Pliki pdf z prezentacjami do pobrania
 • Arkusze z ćwiczeniami do wykonywania
 • Dodatkowe materiały

Pakiet Premium

PLN 599
 • 11 lekcji wideo
 • Dostęo do materiałów przez 12 miesięcy
 • Pliki pdf z prezentacjami do pobrania
 • Arkusze z ćwiczeniami do wykonywania
 • Dodatkowe materiały
 • Zestaw 20 przepisów na posiłki wspierające pracę tarczycy. Każdy przepis z:
  ● Podaną kalorycznością, zawartością białka, tłuszczów i węglowodanów
  ● Wskazókami dotyczącymi przygotowania
  ● Wskazówki i ciekawostki, dlaczego tak jest skomponowany posiłek, co tu ma znaczenie
  Będzie to praktyka i edukacja w jednym. Dzięki temu samodzielnie nauczysz się dobrze bilansować posiłki. Dodatkowo wzbogacisz swoje menu w pyszne potrawy. Posiłki nie będą wymagające i czasochłonne w przygotowaniu.

Pakiet VIP

PLN1397
PLN 1097
 • Dostęp do tego kursu w Pakiecie Premium
 • Dostęp do kursu online „Składniki potrzebne tarczycy” w Pakiecie Podstawowym. Te 2 kursy tworzą razem całość. Znajdziesz w nich wszystko, co potrzebujesz wiedzieć i nauczyć się na temat odżywiania, witamin, składników mineralnych, suplementacji w niedoczynności tarczycy i Hashimoto.
 • Dostęp do kursu online „Jak skutecznie podnieść poziom ferrytyny?” w Pakiecie Premium
 • Wybierając ten pakiet tak naprawdę jeden z kursów otrzymujesz za darmo!
 • Cena 1397 zł to suma cen w przypadku zakupu każdego kursu online oddzielnie. Cena 1097 zł to cena zakupu kursów w prezentowanym pakiecie.
300 zł taniej

Co znajdziesz w poszczególnych modułach?

FAQ

Kurs zawiera 11 lekcji wideo. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pliki PDF z prezentacją do pobrania oraz arkusze z ćwiczeniami. Pakiet Premium zawiera również przepisy na posiłki.

Lekcje odbywają się na platformie kursowej. Instrukcję logowania dostaniesz w wiadomości z potwierdzeniem zakupu. Dostęp do nagrań będzie szyfrowany Twoim adresem mailowym oraz wygenerowanym samodzielnie hasłem. 

Lekcje możesz oglądać tyle razy, ile potrzebujesz przez czas trwania Twojego dostępu.

Zgodnie z regulaminem, zakup kursu upoważnia wyłącznie jedną osobę do logowania się na platformę kursową. Udostępnianie hasła i loginu osobom trzecim jest wykroczeniem, którego nie będę tolerować. Nie kradnij mojej pracy i bądź fair.

W celu otrzymania faktury napisz do mnie wiadomość mailową z danymi do faktury: poczta@apetytnazycie.com.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.