UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ ze mną

Konsultacja dietetyczna Marta Skoczeń
Umów się na konsultację ze mną!

Podczas rozmowy:

  • Przeanalizuję Twoją sytuację zdrowotną.
  • Doradzę, jakie kroki powinnaś podjąć, żeby Twój stan zdrowia się poprawił, a Ty w końcu zaczęła cieszyć się życiem.
  • Sprawdzę czy i jak mogę Ci pomóc, żeby jak najszybciej wdrożyć je w życie.

Konsultację odbywają się online – za pomocą Zoom lub telefonicznie. Koszt wstępnej konsultacji to 200 zł. Konsultacja trwa 60 min. Wybierz termin z kalendarza poniżej. Jeśli żaden termin Ci nie pasuje, napisz do mnie, a ustalimy dogodny dla nas termin konsultacji.

Umów się na konsultację już teraz!

Kliknij słowo Konsultacja i wybierz dogodny termin dla siebie.
Po rezerwacji prześlę maila z ankietą, danymi do przelewu i szczegóły odnośnie konsultacji.

Jak pracuję?

Przeprowadzę Cię przez proces zmiany. Pokażę Ci nie tylko to, co jest zdrowe i dobre, ale pomogę Ci to wdrożyć w codzienne życie. Nie zamykam się w gotowych schematach i jadłospisach. Nauczysz się jak się zdrowo odżywiać i jak pogodzić to z pracą, pasjami, innymi obowiązkami, rodziną. Nie chcę Cię uzależnić od siebie, ale dać Ci narzędzia do ręki. Chyba nie chcesz całe życie stać z wagą i kartką w ręku? Ważyć wszystko, co do grama przed zjedzeniem? Życie nie na tym polega. I często wiąże się to z frustracją i pogorszonym nastrojem. Nauczysz się układać codzienny jadłospis dostosowany do Ciebie bez konieczności trzymania się jakiejkolwiek uciążliwej diety.

Nie musisz mieć wzdęć jakbyś była w ciąży, rozpinać guzika w spodniach, mieć całej wanny we włosach, zasypiać w pracy. Możesz jeść zdrowo i nie stać całe dnie przy garach. Możesz jeść normalnie i chudnąć. Możesz poprawić swoje wyniki badań. Nie musisz wylewać siódmych potów na siłowni, żeby Twój brzuch był w końcu płaski. Twoje posiłki będą smakowały mężowi i dzieciom. Co ważne nie musisz chodzić wiecznie zmęczona, ale mieć więcej energii i naprawdę dobrze się czuć.

Wiesz, czego często żałują Kobiety, które się do mnie zgłaszają? Że tak późno pomyślały o swoim zdrowiu. Dbały o wszystkich wokół, o pracę, inne obowiązki, a nie o siebie, swoje zdrowie. Ty nie odkładaj na później swojego zdrowia i życia. Naprawdę szkoda życia i czasu, żeby męczyć z tymi wszystkimi negatywnymi objawami, które nie pozwalają Ci normalnie funkcjonować.

Czym się wyróżniam?

Na pewno wiesz, że w czasie diety, zmiany nawyków żywieniowych, odchudzania pojawią się gorsze dni. Będziesz miała ochotę rzucić się na czekoladę. Będą momenty, że będzie Ci ciężko. Odpuścisz trening. Będziesz traciła motywację i wiarę. Zmiana nawyków żywieniowych, poprawa pracy tarczycy, wrażliwości insulinowej, utrata dodatkowych kilogramów nie jest prosta i szybka. I właśnie po to jestem ja. Pracuję tylko z kilkoma osobami, bo mam ze swoimi Pacjentkami stały kontakt. Gdy pojawi się jakiś problem, rozwiązujemy go na bieżąco. Gdy potrzebujesz chwili rozmowy i wsparcia, to jestem. Gdy masz gorszy dzień, możemy porozmawiać. Gdy nagle wyskakują niespodziewane sytuacje, możemy wspólnie poszukać dobrego rozwiązania. Praca ze mną nie polega na tym, że tylko daję Ci jadłospis i jesteś pozostawiona sama sobie. To, co mnie wyróżnia to stały kontakt ze mną. Pacjentka mi napisała: „Stały kontakt, możliwość rozmowy i wsparcie z Twojej strony były dla mnie podczas naszej współpracy chyba najważniejsze. Czułam się zaopiekowana, bezpieczna, że ktoś nade mną czuwa, sprawuje nad wszystkim kontrolę i nie jestem sama.”

Konsultacja dietetyczna Marta Skoczeń

Współpraca ze mną pozwoli Ci w końcu rozpocząć prawdziwe życie, w którym będziesz mogła cieszyć się pełnią zdrowia i realizować swoje marzenia! Problemy zdrowotne nie będą Ci tego utrudniać 🙂

Rozumiem, że możesz mieć wątpliwości, zanim zdecydujesz się na dłuższą indywidualną współpracę, dlatego pomogę Ci je rozwiać. Umów się na pierwszą, wstępną konsultację ze mną. Opowiesz mi o swoich problemach, przeanalizujemy Twój stan zdrowia, wskażesz, co sprawia Ci największe trudności, w czym potrzebujesz pomocy. Doradzę Ci, jakie kroki powinnaś podjąć, żeby Twój stan zdrowia już teraz się poprawił, a Ty mogła poczuć się lepiej. Pomogę w końcu rozwiązać Ci Twoje problemy zdrowotne 🙂

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.