Cześć! Jestem Marta 🙂

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ
ze mną!

Jako dietetyczka i psychodietetyczka specjalizuję się w szeroko pojętej kobiecej gospodarce hormonalnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, moim doświadczeniu, kwalifikacjach, podejściu, zajrzyj do zakładki o mnie

Tu opowiem Ci, w czym mogę Ci pomóc.

Dietetyk

Jako dietetyczka specjalizuję się w gospodarce hormonalnej kobiet, ale nie tylko. Możesz zgłosić się do mnie, gdy dotyczą Cię takie problemy jak np.:

Psychodietetyk

Jako psychodietetyczka naprawiam relację z jedzeniem i własnym ciałem. Pomogę Ci z:

Nie pracuję jednak w taki standardowy sposób. Nie skupiam się tylko na „diecie”, bo w zdecydowanej większości przypadków to za mało.

We współpracach z moimi Pacjentami dbam o zdrowie fizyczne i psychiczne. Łączę w mojej pracy dietetykę, psychodietetykę, psychologię, psychosomatykę. Nie stawiam na jedzenie z kartką i wagą w ręku. Uczę nauki racjonalnego odżywiania i dbania o zdrową relację z jedzeniem. Stawiam na budowanie nawyków żywieniowych, świadomość żywieniową, a nie szybkie odchudzanie na wakacje. Zdrowie to wartość, która pozwala nam realizować inne plany w życiu, dlatego dbajmy o nie stale, a nie przez chwilę.

USG tarczycy, tarczyca, Hashimoto, niedoczynność, jaki jest dobry poziom ferrytyny, Jak interpretować wyniki TSH, FT4 i FT3?
Konsultacja dietetyczna Marta Skoczeń
Umów się na konsultację ze mną!

Podczas rozmowy:

  • Wspólnie przeanalizujemy Twoją sytuację zdrowotną.
  • Doradzę Ci, jakie kroki warto podjąć, żeby Twój stan zdrowia się poprawił, a Ty w końcu zaczęła cieszyć się życiem i czuła się dobrze!
  • Sprawdzę czy i jak mogę Ci pomóc, żeby jak najszybciej wdrożyć je w życie.

Konsultację odbywają się online – za pomocą Google Meet lub Zoom. Koszt konsultacji wstępnej to 400 zł. Konsultacja trwa do ok. 60-90 min. Wybierz termin z kalendarza poniżej. Jeśli żaden termin Ci nie pasuje, napisz do mnie, a spróbujemy ustalić dogodny dla nas termin konsultacji.

Umów się na konsultację już teraz!

Kliknij słowo Konsultacja i zarezerwuj dogodny termin dla siebie.
Po rezerwacji prześlę maila z ankietą, danymi do przelewu i szczegóły odnośnie konsultacji. Koniecznie zapoznaj się z nim.

Jak pracuję?

Jestem Twoją towarzyszką podróży po lepsze wyniki badań, zdrowie, samopoczucie, relację z jedzeniem i samą sobą. Nasza podróż może rozpocząć się od konsultacji wstępnej. Podczas tej konsultacji opowiesz mi dokładnie, z czym masz problem, jakiej pomocy potrzebujesz, co jest największym wzywaniem, z czym sobie nie radzisz, jakie masz trudności, cele, oczekiwania. Wspólnie przeanalizujemy Twoją sytuację zdrowotną. Dodatkowo poznasz mnie i moje metody działania. Po konsultacji wstępnej masz 2 opcje działania. Gdy będzie taka potrzeba, możesz zdecydować się na dłuższą współpracę ze mną. Jej czas i rodzaj ustalimy indywidualnie. Dopasujemy do Ciebie. Być może słowo indywidualnie już wiele razy obiło Ci się o uszy, jednak tu tak naprawdę się dzieje. Razem ustalamy, jak nasza współpraca długoterminowa będzie wyglądać. Możemy spotykać się 2, 3 lub 4 razy w miesiącu, w zależności od tego, jakie będziesz miała potrzeby i sytuację zdrowotną. Długość współpracy dobieramy w zależności od Twojej sytuacji zdrowotnej, potrzeb, problemów i chorób. Takie minimum, od którego proponuję zacząć to 4 miesiące, jednak to uzgodnimy razem. Może być też tak, że w Twojej sytuacji nie będzie potrzeby dłuższej współpracy i już to jedno spotkanie bardzo Ci pomoże. Możemy zakończyć na takiej pojedynczej konsultacji. Wtedy doradzę Ci, jakie kroki warto podjąć, aby Twój stan zdrowia się poprawił, co zrobić, żeby jak najszybciej wdrożyć je w życie. W takiej sytuacji wychodzisz z przeanalizowaną sytuacją oraz ze spersonalizowanymi wskazówkami na czym się skoncentrować, aby poprawić swój stan zdrowia i samopoczucie, jak dalej działać samodzielnie, co zrobić, jak, a czego nie robić, w którą stronę iść.

Ułożymy długoterminowy plan działania na cały okres współpracy oraz plany krótkoterminowe z konsultacji na konsultację. W skład współpracy wchodzą indywidualnie przygotowane zalecenia żywieniowe, zdrowotne, suplementacyjne, psychodietetyczne, dopasowane do Twoich potrzeb, chorób i dolegliwości. Otrzymasz ode mnie zestawy posiłków, przepisy, propozycje posiłków dopasowane do Twoich preferencji kulinarnych, możliwości czasowych i organizacyjnych. Jeśli czegoś nie lubisz, to nie znajdziesz tego w przepisach przygotowanych dla Ciebie 🙂 Długoterminowo uczę tego, jak samodzielne radzić sobie w kuchni, jak dobrze się odżywiać i jak ukształtować swoje nawyki żywieniowe zgodne ze sobą, a nie jak stać z wagą i kartką w ręku.

Stawiam na jakość, a nie na ilość Pacjentów. Pracuję z małą ilością osób, dlatego, żebyś czuła się zaoopiekowana i bezpieczna. Wiem, jak to jest być po drugiej stronie, odbijać od kolejnych drzwi, spotkanie trwa 15 min, a Ty nie uzyskujesz odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości. U mnie tego nie znajdziesz. Konsultacje trwają ok. 60-90 min., bo też im więcej będę o Tobie wiedziała, to tym lepiej i szybciej będę mogła pomóc. Otrzymasz moje wsparcie. Zmiana nawyków żywieniowych, poprawa pracy tarczycy, wrażliwości insulinowej, gospodarki hormonalnej, utrata dodatkowych kilogramów nie jest prosta i szybka, gdy chcesz to zrobić dobrze i skutecznie bez szkody dla zdrowia i samopoczucia. I właśnie po to jestem ja. Gdy pojawi się jakiś problem, rozwiązujemy go na bieżąco. Gdy nagle wyskakują niespodziewane sytuacje, szukamy dobrego rozwiązania. Praca ze mną nie polega na tym, że daję Ci jadłospis i jesteś pozostawiona sama sobie. Uczę Cię jak to robić dobrze dla Ciebie, w Twojej sytuacji. Możesz jeść zdrowo i nie stać całe dnie przy garach. Możesz jeść normalnie i chudnąć. Możesz poprawić swoje wyniki badań. Nie musisz wylewać siódmych potów na siłowni, żeby Twój brzuch był w końcu płaski. Nauczysz się radzić sobie w trudnych sytuacjach. Wypracujesz swoje własne nawyki żywieniowe dopasowane do Ciebie.

Nie chcę Cię uzależnić od siebie, ale dać Ci narzędzia do ręki. Chyba nie chcesz całe życie stać z wagą i kartką w ręku? Ważyć wszystko co do grama? Być uzależnioną od dietetyka, bo inaczej wszystko się sypie? Życie nie na tym polega. I często wiąże się to z frustracją i pogorszonym nastrojem. Dzięki naszej współpracy nauczysz się układać codzienny jadłospis dostosowany do Ciebie bez konieczności trzymania się jakiejkolwiek uciążliwej diety. Nauczysz się, jak sobie radzić w różnych trudnych sytuacjach, zmagać z problemami, które będą się pojawiać. Uregulujesz swój stan zdrowia i poprawisz samopoczucie. Poczujesz się pewnie w świecie diagnostyki, wyników badań, diet, zdrowia i odżywiania. Staniesz się osobą bardzo świadomą swojego zdrowia, wyborów i zachowań żywieniowych. Będziesz wiedziała, co robić, jak jeść, jak radzić sobie potem samodzielnie.

Współpraca ze mną pozwoli Ci w końcu rozpocząć prawdziwe życie, w którym będziesz mogła cieszyć się pełnią zdrowia i realizować swoje marzenia! Problemy zdrowotne nie będą Ci tego utrudniać 🙂

Rozumiem, że możesz mieć wątpliwości, zanim zdecydujesz się na dłuższą indywidualną współpracę, dlatego na początek umów się na pierwszą, wstępną konsultację ze mną. Zobaczymy, w jakiej sytuacji jesteś. Opowiesz mi o swoich problemach, przeanalizujemy Twój stan zdrowia. Wskażesz, co sprawia Ci największe trudności, w czym potrzebujesz pomocy. Doradzę Ci, jakie kroki warto podjąć, żeby Twój stan zdrowia już teraz się poprawił, a Ty mogła poczuć się lepiej. Razem zdecydujemy, co w Twojej sytuacji najlepiej zrobić. Jeśli będziesz tego potrzebowała, to pomogę w końcu rozwiązać Ci Twoje problemy zdrowotne 🙂

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.