UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ ze mną

Konsultacja dietetyczna Marta Skoczeń
Umów się na konsultację ze mną!

Podczas rozmowy:

  • Przeanalizuję Twoją sytuację zdrowotną.
  • Doradzę, jakie kroki powinnaś podjąć, żeby Twój stan zdrowia się poprawił, a Ty w końcu zaczęła cieszyć się życiem.
  • Sprawdzę czy i jak mogę Ci pomóc, żeby jak najszybciej wdrożyć je w życie.

Konsultację odbywają się online – za pomocą Zoom lub telefonicznie. Koszt wstępnej konsultacji to 150zł. Wybierz termin z kalendarza poniżej. Jeśli żaden termin Ci nie pasuje, napisz do mnie, a ustalimy dogodny dla nas termin konsultacji.

Umów się na konsultację już teraz!

Kliknij słowo Konsultacja i wybierz dogodny termin dla siebie.
Po rezerwacji prześlę maila z ankietą, danymi do przelewu i szczegóły odnośnie konsultacji.

Jak pracuję?

Przeprowadzam Pacjentki przez proces zmiany. Pokażę Ci nie tylko to, co jest zdrowe, ale daję konkretne wskazówki, jak to przełożyć na własne życie. Nie zamykamy się tylko na gotowych jadłospisach. Nauczysz się jak się zdrowo odżywiać i jak pogodzić to z pracą, pasjami, innymi obowiązkami, rodziną. Nie chcę Cię uzależnić od siebie, ale dać Ci narzędzia do ręki. Chyba nie chcesz całe życie stać z wagą i kartką w ręku? Ważyć wszystko, co do grama przed zjedzeniem? Życie nie na tym polega. I często wiąże się to z frustracją i pogorszonym nastrojem. Ze mną nauczysz się jak jeść zdrowo dopasowując odżywianie do siebie. Tak, żebyś mogła na stałe go przestrzegać i czuć się dobrze.

Nie musisz mieć wzdęć jakbyś była w ciąży, całej wanny we włosach, zasypiać w pracy. Możesz jeść zdrowo i nie stać całe dnie przy garach. Możesz jeść normalnie i chudnąć. Możesz poprawić swoje wyniki badań. Nie musisz wylewać siódmych potów na siłowni czy rozpinać guzika w spodniach, bo Twój brzuch w końcu będzie płaski. Twoje posiłki będą smakowały mężowi i dzieciom. Co ważne nie musisz chodzić wiecznie zmęczona, ale mieć więcej energii i naprawdę dobrze się czuć.

Wiesz, czego często żałują Kobiety, które się do mnie zgłaszają? Że tak późno pomyślały o swoim zdrowiu. Dbały o wszystkich wokół, o pracę, inne obowiązki, a nie o siebie, swoje zdrowie. Ty nie odkładaj na później swojego zdrowia i życia. Naprawdę szkoda życia i czasu, żeby męczyć z tymi wszystkimi negatywnymi objawami, które nie pozwalają Ci normalnie funkcjonować.

Czym się wyróżniam?

Na pewno wiesz, że w czasie diety, zmiany nawyków żywieniowych, odchudzania pojawią się gorsze dni. Będziesz miała ochotę rzucić się na czekoladę. Będą momenty, że będzie Ci ciężko. Odpuścisz trening. Będziesz traciła motywację i wiarę. Bo zmiana nawyków żywieniowych, poprawa pracy tarczycy, wrażliwości insulinowej, utrata dodatkowych kilogramów nie jest łatwa. I właśnie po to jestem ja. Pracuję tylko z kilkoma osobami, bo mam ze swoimi Pacjentkami stały kontakt. Gdy pojawi się jakiś problem, rozwiązujemy go na bieżąco. Gdy potrzebujesz chwili rozmowy i wsparcia, to jestem. Gdy masz gorszy dzień, możemy porozmawiać. Gdy nagle wyskakują niespodziewane sytuacje, możemy to od razu przedyskutować i rozwiązać. Praca ze mną nie polega na tym, że tylko daję Ci jadłospis i słyszymy się za miesiąc na kolejnej konsultacji. To, co mnie wyróżnia to stały kontakt ze mną. Pacjentka mi napisała: „Stały kontakt, możliwość rozmowy i wsparcie z Twojej strony były dla mnie podczas naszej współpracy chyba najważniejsze. Czułam się zaopiekowana, bezpieczna, że ktoś nade mną czuwa, sprawuje nad wszystkim kontrolę i nie jestem sama.”

Konsultacja dietetyczna Marta Skoczeń

Współpraca ze mną pozwoli rozpocząć Ci prawdziwe życie, w którym będziesz mogła cieszyć się pełnią zdrowia i realizować swoje marzenia!

Rozumiem, że możesz mieć wątpliwości, zanim zdecydujesz się na dłuższą indywidualną współpracę, dlatego pomogę Ci je rozwiać. Umów się na pierwszą, wstępną konsultację ze mną. Opowiesz mi o swoich problemach, przeanalizujemy Twój stan zdrowia, wskażesz, co sprawia Ci największe trudności, w czym potrzebujesz pomocy. Doradzę Ci, jakie kroki powinnaś podjąć, żeby Twój stan zdrowia już teraz się poprawił, a Ty mogła poczuć się lepiej. Pomogę w końcu rozwiązać Ci Twoje problemy zdrowotne 🙂

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.