Cześć! Jestem Marta 🙂

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ
ze mną!

Jako dietetyczka i psychodietetyczka specjalizuję się w szeroko pojętej kobiecej gospodarce hormonalnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, moim doświadczeniu, kwalifikacjach, podejściu, zajrzyj do zakładki o mnie

Tu opowiem Ci, w czym mogę Ci pomóc.

Dietetyk

Jako dietetyczka specjalizuję się w gospodarce hormonalnej kobiet, ale nie tylko. Możesz zgłosić się do mnie, gdy dotyczą Cię takie problemy jak np.:

Psychodietetyk
Jako psychodietetyczka naprawiam relację z jedzeniem i własnym ciałem. Pomogę Ci z:

Nie pracuję jednak w taki standardowy sposób jak większość dietetyków. Nie skupiam się tylko na „diecie”, bo w zdecydowanej większości przypadków to za mało.

We współpracach z moimi Pacjentami dbam o zdrowie fizyczne i psychiczne. Łączę w mojej pracy dietetykę, psychodietetykę, psychologię, psychosomatykę. Nie stawiam na jedzenie z kartką i wagą w ręku. Uczę nauki racjonalnego odżywiania i dbania o zdrową relację z jedzeniem. Stawiam na budowanie nawyków żywieniowych, świadomość żywieniową, a nie szybkie odchudzanie na wakacje. Zdrowie to wartość, która pozwala nam realizować inne plany w życiu. Dlatego dbajmy o zdrowie trwale, a nie przez chwilę.

USG tarczycy, tarczyca, Hashimoto, niedoczynność, jaki jest dobry poziom ferrytyny
Konsultacja dietetyczna Marta Skoczeń
Umów się na konsultację ze mną!

Podczas rozmowy:

  • Wspólnie przeanalizujemy Twoją sytuację zdrowotną.
  • Doradzę Ci, jakie kroki warto podjąć, żeby Twój stan zdrowia się poprawił, a Ty w końcu zaczęła cieszyć się życiem i czuła się dobrze!
  • Sprawdzę czy i jak mogę Ci pomóc, żeby jak najszybciej wdrożyć je w życie.

Konsultację odbywają się online – za pomocą Zoom lub telefonicznie. Koszt konsultacji wstępnej to 350 zł. Konsultacja trwa ok. 60-90 min. Wybierz termin z kalendarza poniżej. Jeśli żaden termin Ci nie pasuje, napisz do mnie, a ustalimy dogodny dla nas termin konsultacji.

Umów się na konsultację już teraz!

Kliknij słowo Konsultacja i wybierz dogodny termin dla siebie.
Po rezerwacji prześlę maila z ankietą, danymi do przelewu i szczegóły odnośnie konsultacji.

Jak pracuję?

Jestem Twoją towarzyszką podróży po lepsze wyniki badań, zdrowie, samopoczucie, relację z jedzeniem i samą sobą. Nasza podróż może rozpocząć się od konsultacji wstępnej. Tam dokładnie opowiesz mi o swojej sytuacji zdrowotnej, potrzebach, problemach, a ja Ci pomogę i pokieruję. Dodatkowo poznasz mnie i moje metody działania. Gdy po konsultacji wstępnej zdecydujesz się na dłuższą współpracę ze mną, jej czas i rodzaj ustalimy indywidualnie. Dopasujemy do Ciebie. Być może słowo indywidualnie już wiele razy obiło Ci się o uszy, jednak tu tak naprawdę się dzieje. Razem ustalamy, jak nasza współpraca długoterminowa będzie wyglądać. Możemy spotykać się 2, 3 lub 4 razy w miesiącu, w zależności od tego, jakie będziesz miała potrzeby i sytuację zdrowotną. Długość współpracy dobieramy w zależności od Twojej sytuacji zdrowotnej, potrzeb, problemów i chorób. Takie minimum, od którego proponuję zacząć to 4 miesiące, jednak to uzgodnimy razem. Pomiędzy konsultacjami jesteśmy w stałym kontakcie mailowym.

Ułożymy długoterminowy plan działania na cały okres współpracy oraz plany krótkoterminowe z konsultacji na konsultację. W skład współpracy wchodzą indywidualnie przygotowane zalecenia żywieniowe, zdrowotne, suplementacyjne, psychodietetyczne, dopasowane do Twoich chorób i dolegliwości. Będziesz systematycznie otrzymywać ode mnie jadłospisy, zestawy posiłków, przepisy, dopasowane do Twoich preferencji kulinarnych, możliwości czasowych i organizacyjnych. Jeśli nie lubisz czegoś nie lubisz, to nie znajdziesz tego w przepisach przygotowanych dla Ciebie 🙂

Stawiam na jakość, a nie na ilość Pacjentów. Pracuję z małą ilością osób, dlatego, żebyś czuła się zaoopiekowana i bezpieczna. Wiem, jak to jest być po drugiej stronie, odbijać od drzwi, spotkanie trwa 15 min, a Ty nie uzyskujesz odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości. U mnie tego nie znajdziesz. Konsultacje trwają ok. 60-90 min., bo też im więcej będę o Tobie wiedziała, to tym lepiej i szybciej będę mogła pomóc. Otrzymasz moje wsparcie. Zmiana nawyków żywieniowych, poprawa pracy tarczycy, wrażliwości insulinowej, gospodarki hormonalnej, utrata dodatkowych kilogramów nie jest prosta i szybka, gdy chcesz to zrobić dobrze i skutecznie. I właśnie po to jestem ja. Gdy pojawi się jakiś problem, rozwiązujemy go na bieżąco. Gdy nagle wyskakują niespodziewane sytuacje, możemy wspólnie poszukać dobrego rozwiązania. Praca ze mną nie polega na tym, że tylko daję Ci jadłospis i jesteś pozostawiona sama sobie. Uczę Cię jak to robić dobrze dla Ciebie, w Twojej sytuacji. Możesz jeść zdrowo i nie stać całe dnie przy garach. Możesz jeść normalnie i chudnąć. Możesz poprawić swoje wyniki badań. Nie musisz wylewać siódmych potów na siłowni, żeby Twój brzuch był w końcu płaski. Nauczysz się radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Nie chcę Cię uzależnić od siebie, ale dać Ci narzędzia do ręki. Chyba nie chcesz całe życie stać z wagą i kartką w ręku? Ważyć wszystko, co do grama przed zjedzeniem? Życie nie na tym polega. I często wiąże się to z frustracją i pogorszonym nastrojem. Dzięki naszej współpracy nauczysz się układać codzienny jadłospis dostosowany do Ciebie bez konieczności trzymania się jakiejkolwiek uciążliwej diety. Nauczysz sobie radzić w różnych trudnych sytuacjach, zmagać z problemami, które będą się pojawiać. Uregulujesz swój stan zdrowia, poprawisz samopoczucie, będziesz czuła się pewniej w świecie diagnostyki, wyników badań, diet i odżywiania. Staniesz się bardzo świadomą swojego zdrowia, wyborów i zachowań żywieniowych kobietą.

Współpraca ze mną pozwoli Ci w końcu rozpocząć prawdziwe życie, w którym będziesz mogła cieszyć się pełnią zdrowia i realizować swoje marzenia! Problemy zdrowotne nie będą Ci tego utrudniać 🙂

Rozumiem, że możesz mieć wątpliwości, zanim zdecydujesz się na dłuższą indywidualną współpracę, dlatego pomogę Ci je rozwiać. Umów się na pierwszą, wstępną konsultację ze mną. Opowiesz mi o swoich problemach, przeanalizujemy Twój stan zdrowia. Wskażesz, co sprawia Ci największe trudności, w czym potrzebujesz pomocy. Doradzę Ci, jakie kroki powinnaś podjąć, żeby Twój stan zdrowia już teraz się poprawił, a Ty mogła poczuć się lepiej. Pomogę w końcu rozwiązać Ci Twoje problemy zdrowotne 🙂

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.