UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ ze mną

Konsultacja dietetyczna Marta Skoczeń
Umów się na 45-minutową konsultację ze mną.

Podczas rozmowy:

  • Przeanalizuję Twoją sytuację zdrowotną.
  • Doradzę, jakie kroki powinnaś podjąć, żeby Twój stan zdrowia się poprawił, a Ty w końcu zaczęła cieszyć się życiem.
  • Sprawdzę czy i jak mogę Ci pomóc, żeby jak najszybciej wdrożyć je w życie.

Konsultację odbywają się online – za pomocą Skype/Zoom – lub telefonicznie. Koszt konsultacji to 100zł. Wybierz dogodny termin z kalendarza poniżej. Jeśli żaden termin Ci nie pasuje, napisz do mnie, a ustalimy dogodny dla nas termin konsultacji.

Umów się na konsultację już teraz!

Kliknij słowo Konsultacja i wybierz dogodny termin dla siebie.
Po rezerwacji prześlę maila z ankietą, danymi do przelewu i szczegóły odnośnie konsultacji.

Jak pracuję?

Przeprowadzam swoje Pacjentki przez proces zmiany. Nie zamykam się tylko na gotowych jadłospisach. Moim pacjentkom pokazuje nie tylko, co jest zdrowe, ale daję konkretne wskazówki, jak to przełożyć na własne życie. Uczę jak się zdrowo odżywiać i jak pogodzić to z pracą, pasjami, innymi obowiązkami, rodziną. Nie uzależniam pacjentek od siebie, ale daję narzędzia do ręki. Chyba nie chcesz całe życie stać z wagą i kartką w ręku i ważyć wszystko, co do grama przed zjedzeniem? Ja wiem, że nie chcesz, bo życie nie na tym polega. I często wiąże się to z frustracją i pogorszonym nastrojem. A ja nauczę Cię jak jeść zdrowo i dopasuję odżywianie do Ciebie tak, żebyś mogła na stałe go przestrzegać i czuć się dobrze.

Dzięki współpracy ze mną Panie piszą mi: „pozbyłam się już wzdęć jakbym była w ciąży”, „w końcu nie mam całej wanny we włosach”, „nie zasypiam w pracy”, „jem zdrowo i nie stoję całe dnie przy garach”, „jem więcej i niż wcześniej i chudnę, czy to jakieś czary?”, „dawno nie miałam tak dobrych wyników badań tarczycowych”, „polubiłam aktywność fizyczną”, „nie muszę rozpinać guzika w spodniach, bo mój brzuch jest płaski”, „Twoje posiłki smakowały nawet mojemu mężowi”, „nie chodzę wiecznie zmęczona i mam więcej energii”, „nie pamiętam, kiedy tak dobrze się czułam”.

To tylko kilka przykładów. Wiesz, czego te Panie żałują? Że tak późno pomyślały o swoim zdrowiu. Dbały o wszystkich wokół, o pracę, inne obowiązki, a nie o siebie, swoje zdrowie. Ty nie odkładaj na później swojego zdrowia i życia. Naprawdę szkoda życia i czasu, żeby męczyć z tymi wszystkimi negatywnymi objawami, które nie pozwalają Ci normalnie funkcjonować.

Czym się wyróżniam?

Na pewno wiesz, że w czasie diety, zmiany nawyków żywieniowych, odchudzania pojawią się gorsze dni. Będziesz miała ochotę rzucić się na czekoladę. Będą momenty, że będzie Ci ciężko. Odpuścisz trening. Będziesz traciła motywację i wiarę. Bo zmiana nawyków żywieniowych, poprawa pracy tarczycy, wrażliwości insulinowej, utrata dodatkowych kilogramów nie jest łatwa. I właśnie po to jestem ja. Pracuję tylko z kilkoma osobami, bo mam ze swoimi Pacjentkami stały kontakt. Gdy pojawi się jakiś problem, rozwiązujemy go na bieżąco. Gdy potrzebujesz chwili rozmowy i wsparcia, to jestem. Gdy masz gorszy dzień, możemy porozmawiać. Gdy nagle wyskakują niespodziewane sytuacje, możemy to od razu przedyskutować i rozwiązać. Praca ze mną nie polega na tym, że tylko daję Ci jadłospis i słyszymy się za miesiąc na kolejnej konsultacji. To, co mnie wyróżnia to stały kontakt ze mną. Jedna Pani mi napisała: „Stały kontakt, możliwość rozmowy i wsparcie z Twojej strony były dla mnie podczas naszej współpracy chyba najważniejsze. Czułam się zaopiekowana, bezpieczna, że ktoś nade mną czuwa, sprawuje nad wszystkim kontrolę i nie jestem sama.”

Konsultacja dietetyczna Marta Skoczeń

Współpraca ze mną pozwoli rozpocząć Ci prawdziwe życie, w którym będziesz mogła cieszyć się pełnią zdrowia i realizować swoje marzenia!

Rozumiem, że możesz mieć wątpliwości, zanim zdecydujesz się na dłuższą indywidualną współpracę, dlatego pomogę Ci je rozwiać. Umów się na pierwszą, wstępną konsultację ze mną. Opowiesz mi o swoich problemach, przeanalizujemy Twój stan zdrowia, wskażesz, co sprawia Ci największe trudności, w czym potrzebujesz pomocy. Doradzę Ci, jakie kroki powinnaś podjąć, żeby Twój stan zdrowia już teraz się poprawił, a Ty mogła poczuć się lepiej. Pomogę w końcu rozwiązać Ci Twoje problemy zdrowotne 🙂

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.