Opinie klientów

Referencje

Zobacz, co mówią osoby, z którymi pracowałam nad poprawą nawyków żywieniowych, zmianą sylwetki oraz redukowaniem symptomów chorobowych.

Dawno nie spotkałam kogoś z taką wiedza w zakresie żywienia oraz suplementacji. Marta układa pyszne jadłospisy, bardzo dba o swoich pacjentów i zawsze służy pomocą i dobrym słowem w momencie kryzysu. Polecam, bardzo, bardzo.
Zosia Witczak
Marta to PROFESJONALISTKA w pełnym tego słowa znaczeniu. Posiada ogromną wiedzę z zakresu żywienia i treningu. Można się wiele od niej nauczyć. Jest idealnym partnerem do wspólnego treningu. Polecam z całego serducha.
Mariola Bocianiak
Profesjonalizm w każdym calu!!! Kompleksowa pomoc dopasowana do potrzeb i celu w oparciu o wyniki medyczne a nie internetowe wskazówki. Najważniejsze, że zaleca dużo jeść na redukcji 🙂
Polecam.
Maciej Bordowy
Genialny dietetyk, szeroka wiedza, profesjonalizm a przede wszystkim indywidualne podejście i dbałość o pacjenta. Trafna ocena stanu zdrowia na podstawie zgłaszanych dolegliwości. Dokładna i bardzo szczegółowa ocena i interpretacja wyników krwi. Dieta pyszna, prosta, szybka i działająca cuda, zdecydowana poprawa samopoczucia już po tygodniu stosowania. Niesamowita poprawa wyników krwi już po 3,5 miesiącach.
Polecam z całego serca.
Magdalena Sokołowska
Marta to świetny dietetyk, z czystym sumieniem będę polecała ją każdemu. Ułożony przez nią jadłospis jest dokładnie rozpisany, posiłki smaczne, urozmaicone i indywidualnie dopasowane. Nie odmawia pomocy i zawsze odpowiada na dodatkowe pytania (nawet jeśli odbiegają od tematu 😉 ). Jakby tego było mało Marta jest bardzo miłą osobą i zaraża pozytywnym nastawieniem do życia i zdrowia. POLECAM wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają.
Katarzyna Czaplińka
Dietą poprawiłem zdrowie i bez problemów zrzuciłem zbędnych naście kilogramów. A najważniejsze, że było smacznie i bez głodu a i czasu wiele nie pochłaniało samo przygotowanie. Polecam bardzo, bo warto skorzystać z profesjonalnego podejścia Marty.
Wiktor Rogowski
Dzięki diecie udało mi się znacznie poprawić stan zdrowia, a także zrzucić nadmiar wagi 🙂 Bardzo profesjonalne i pomocne podejście, dużo cennych uwag zarówno specjalistycznych co do samego odżywiania, jak i ogólnych do zmiany trybu życia. Polecam w 100%!
Marek Królik

Umów się na konsultację ze mną, żebym mogła przyjrzeć się Twoim problemom i zobaczyć, czy mogę Ci pomóc.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.