energia, zmęczenie, depresja, zaburzenia lękowe

Kurs online

Odżywianie i suplementacja dla zdrowia psychicznego

Kompleksowy przewodnik po tym jak za pomocą odżywiania i suplementacji wesprzeć swoje dobre samopoczucie, codzienne funkcjonowanie i energię życiową.

Ten kurs online jest dla Ciebie, jeśli zmagasz się z:

 • brakiem energii, nadmiernym zmęczeniem,
 • pogorszonym samopoczuciem,
 • problemami z koncentracją, skupieniem, myśleniem, pamięcią,
 • depresją,
 • zaburzeniami lękowymi,
 • chcesz po prostu poczuć się lepiej,
 • zadbać o swoje zdrowie psychiczne i codzienne funkcjonowanie!

Ten kurs pomoże Ci, gdy masz zdiagnozowaną depresję i zaburzenia lękowe. Ale także, gdy nie masz diagnozy, ale nie czujesz się najlepiej. Towarzyszy Ci przewlekłe zmęczenie, brak siły, problemy z zebraniem myśli, skupieniem. Czujesz, jakby ktoś wyjął z Ciebie baterie.

Dobre odżywianie może być naprawdę cennym wsparciem dla Twojego dobrego samopoczucia i codziennego funkcjonowania. Elementem kompleksowej terapii.

Dlaczego stworzyłam ten kurs?

Zmotywowały mnie do tego Pacjentki, które zgłaszają się do mnie na konsultacje w ostatnim czasie. Często pracuję z kobietami, które zmagają się z nadmiernym zmęczeniem, totalnym brakiem sił, problemami z koncentracją, skupieniem, myśleniem, pogorszonym samopoczuciem depresją, zaburzeniami lękowymi. Trafiają do mnie z polecenia psychiatry, psychologa, terapeuty, a także same szukając pomocy i wsparcia. Zadają sobie pytanie, co jeszcze mogę zrobić, jak sobie pomóc, żeby poczuć się lepiej. Od dłuższego czasu obserwuję, jak to jest ważny i potrzebny temat. Często osoby z pogorszonym samopoczuciem czują się w takim błędnym kole. Z jednej strony czują się źle i nie mają siły, żeby zadbać o odżywianie. Natomiast z drugiej strony kiepskie odżywianie też wpływa na pogorszone samopoczucie. I ważne jest, żeby z tego błędnego koła wyjść. W tym też chcę Ci pomóc!

Zapytałam kobiety, czego potrzebują, a to jedna z najczęstszych odpowiedzi:

„Potrzebuję porady co jeść, a czego nie jeść, aby zbilansować swoje posiłki w odpowiedni sposób. Na co zwracać uwagę, może konkretne propozycje posiłków lub porady jak je konstruować. Chciałabym jeszcze bardziej pogłębić swoją wiedzę, nauczyć się dobrze i zdrowo jeść, odpowiednio nawadniać, suplementować witaminy i minerały, które pomogą mi poprawić moje samopoczucie.” Dostałam wiele wiadomości, które tak lub podobnie brzmiały. I te tematy będę poruszać w trakcie naszych spotkań podczas trwania kursu. Jednak nie tylko! Tu nie chodzi o to, żeby wywracać teraz swoje życie żywieniowe do góry nogami. Bo tu często nie ma na to na początku siły, a także często nie jest to skuteczne. Chcę Ci pokazać, jak różnymi prostymi sposobami, możesz poprawić swoje samopoczucie i odżywianie. Wprowadzić drobne zmiany, które też pomogą Ci budować poczucie sprawczości i skuteczności.

Wiem, że Ci trudno. Może boisz się, że nie dasz rady? Nie poradzisz sobie ze zmianami nawyków żywieniowych?

W tym kursie nauczę Cię lepiej się odżywiać dla dobrego samopoczucia. Wspierać pracę mózgu i układu nerwowego.

Jednak mój kurs nie jest dla każdego!
Sprawdź, czy jest dla Ciebie!

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

Dlaczego kobiety częściej chorują na niedoczynność tarczycy i Hashimoto? Suplementacja w trądziku, Budowa i funkcje skóry, odżywianie w depresji i zaburzeniach lękowych, dlaczego nie mam siły ćwiczyć

Zastanów się i odpowiedz sobie sama:

Co da Ci udział w kursie? Dlaczego warto wziąć udział?

Pogorszone samopoczucie, brak energii, problemy z pamięcią czy koncentracją to często objaw lub towarzysz innych chorób takich, jak zaburzenia żołądkowo-jelitowe, problemy z tarczycą, zaburzenia gospodarki cukrowej, liczne niedobory witamin, składników mineralnych, a to jeszcze bardziej może nasilać złe samopoczucie. Często osoby z pogorszonym samopoczuciem nie wiedzą, że cierpią na coś dodatkowo, zmagają się jeszcze z inną chorobą. A jak wiedzą, to nie umieją w odpowiedni sposób się tym zająć. Pomóc sobie, poradzić. Może Ty też nie wiesz jak odpowiednio podejść do diety? Na czym się skupić? Na co postawić? Może wszystko wydaje Ci się tak trudne i za dużo tego jest? Chcę Ci tu pomóc. Przeprowadzić Cię przez ten proces. Pokazać jakie badania warto zrobić, na co zwrócić uwagę w odżywianiu, jaka suplementacja może pomóc. A to wszystko zrobimy wspólnie, krok po kroku.

W kursie wszystko, co potrzebne będziesz miała podane w jednym miejscu w prostej i przystępnej formie. Tak, żebyś mogła wprowadzać działania dopasowane do siebie i swojego stylu życia.

Co ważne! Ten kurs pomoże Ci, gdy masz zdiagnozowaną depresję i zaburzenia lękowe. Ale także, gdy nie masz diagnozy, ale nie czujesz się najlepiej. Towarzyszy Ci przewlekłe zmęczenie, brak siły, problemy z zebraniem myśli, skupieniem. Czujesz, jakby ktoś wyjął z Ciebie baterie. To dobry moment, żeby zadbać o siebie i nie czekać na rozwój kolejnych objawów i zaburzeń.

Często osoby z pogorszonym samopoczuciem czują się w takim błędnym kole. Z jednej strony czują się źle i nie mają siły, żeby zadbać o odżywianie. Natomiast z drugiej strony kiepskie odżywianie też wpływa na pogorszone samopoczucie. Kurs pomoże Ci wyjść z błędnego koła!

Co znajdziesz w kursie?

Kurs jest podzielony na 4 spotkania online na Zoom:

Spotkanie 1.
17.04.2023, g. 18:00
Wstęp i jelita

Zapoznasz się z planem kursu. Dowiesz się, co będziemy robić krok po kroku i dlaczego w taki sposób będziemy działać. Następnie zajmiemy się tematem jelit i układu pokarmowego w kontekście naszego codziennego samopoczucia. Dowiesz się, dlaczego układ pokarmowy jest tak ważny, jakie zaburzenia żołądkowo-jelitowe mogą tu występować, jakie badania zrobić. Pokażę Ci na co zwrócić uwagę w odżywianiu i suplementacji, żeby wspierać jelita i układ pokarmowy w codziennej pracy.

Spotkanie 2.
19.04.2023, g. 18:00
Choroby, które mogą wpływać na nasze samopoczucie

Dzięki temu spotkaniu dowiesz się, jakie choroby i zaburzenia mogą wpływać na nasze samopoczuciem. Czy negatywne objawy, które Ci towarzyszą mogą być objawem różnych chorób? Dowiesz się, jakie badania zrobić, na co zwrócić uwagę. Zdiagnozowanie tych chorób i zaburzeń, zajęcie się nimi w odpowiedni sposób, znacznie wpłynie na poprawę Twojego samopoczucia, zmniejszenie dolegliwości i objawów. Często wiele osób jest nieświadomych tego, że różne choroby mogą nasilać nastroje depresyjne i uczucie lęku, a zajęcie się nimi może bardzo pomóc.

Spotkanie 3.
24.04.2023, g. 18:00
Odżywienie i suplementacja dla zdrowia psychicznego cz.1

Dzięki temu spotkaniu dowiesz się, które witaminy i składniki mineralne wpływają na Twoje samopoczucie, pracę mózgu i układ nerwowy. Otrzymasz listę badań, które warto zrobić i są związane z Twoim samopoczuciem. Nauczysz się, jak uzupełnić niedobory wprowadzając zmiany w jadłospisie, odżywiać swój organizmu pod względem witaminowo-mineralnym. Dowiesz się, dlaczego dany składnik jest ważny, jaką rolę odgrywa. Czy można go dostarczyć z dietą, czy trzeba suplementować? Jeśli suplementować, to które suplementy są warte uwagi, a na które szkoda pieniędzy? Nauczysz się, jak zadbać o ich prawidłową podaż z odżywianiem i/lub suplementacją. Dostaniesz plansze do powieszenia w kuchni, na lodówce z poszczególnymi składnikami i ich źródłami, żeby na bieżąco z nich korzystać, uczuć się i nie zapominać.

Spotkanie 4.
26.04.2023, g. 18:00
Odżywianie i suplementacja dla zdrowia psychicznego cz.2 + podsumowanie

Dokończymy omawiać resztę treści, które zaczniemy na poprzednim spotkaniu. Dowiesz się, co jest mitem, a co faktem, jeśli chodzi o odżywianie i suplementy. Otrzymasz wskazówki odnośnie codziennych nawyków żywieniowych. Różne zadania i ćwiczenia. Na koniec wszystko podsumujemy, wyciągniemy najważniejsze wnioski i pokaże Ci inne puzzle, o które warto zadbać, żeby poprawić funkcjonowanie organizmu, wyniki badań i czuć się dobrze.

Spotkanie 5. Dodatkowe!
31.05.2023, g. 18:00
Sesja pytań i odpowiedzi + zestaw przepisów. Uwaga! Tylko w Pakiecie Premium!

Będzie to specjalne, dodatkowe spotkanie miesiąc po zakończeniu kursu. W trakcie tego miesiąca będziesz mogła na spokojnie obejrzeć jeszcze raz nagrania, spojrzeć na wszystko ze spokojem. Wtedy może przyjść Ci wiele pytań do głowy. I właśnie po to się spotkamy, żeby odpowiedzieć na Twoje pytania. Dodatkowo po tym spotkaniu otrzymasz zestaw przepisów, które będą uwzględniały wszystkie wskazówki z kursu. Przepisy będą z dodatkowym opisem, dlaczego są tak skomponowane, a nie inaczej, na co tu zwracamy uwagę. Przepisy otrzymasz na tym ostatnim spotkaniu, żeby też na spokojnie opanować teorię, zrobić może badania dodatkowe, wprowadzić pierwsze zmiany. Dzięki temu lepiej zrozumiesz przepisy i będzie Ci łatwiej je stopniowo wprowadzić. Działamy krok po kroku.

Przerabiając kurs krok po kroku dowiesz się:

Przeczytaj opinie o uczestniczek, które wzięły udział w kursie w spotkaniach na żywo:

Co jeszcze otrzymasz w kursie?

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z 4 spotkań online na Zoom. Każde spotkanie będzie trwało ok. 1,5h. Spotkania odbędą się 17, 19, 24 i 26 kwietnia o 18:00. Podczas spotkań będziesz mogła zadawać pytania na żywo. Potem dostaniesz dostęp do nagrania i materiałów dodatkowych. Osoby, które zakupią Pakiet Premium będą mogły wziąć udział w dodatkowym, piątym spotkaniu 31 maja o 18:00 i otrzymają dodatkowo zestaw przepisów na posiłki wspierające dobre samopoczucie.

Pakiety cenowe

Pakiet Podstawowy

490zł
 • Nagranie 4 spotkań online na Zoom, czas trwania ok. 1,5h
 • To tylko 122,5 zł za jeden webinar, konkretny, merytoryczny połączony z praktyką i materiałami dodatkowymi
 • Dostęp do materiałów na 6 miesięcy
 • Pliki pdf z prezentacją do pobrania
 • Plansze do wydrukowania i powieszenia
 • Dodatkowe materiały
 • Dostęp do aktualizacji w trakcie trwania pakietu

Pakiet Premium

690zł
 • Nagranie 5 spotkań online na Zoom, czas trwania ok. 1,5h
 • To tylko 138 zł za jeden webinar i przepisy, konkretny, merytoryczny połączony z praktyką, materiałami dodatkowymi i przepisami
 • Dostęp do nagrania i materiałów na 12 miesięcy
 • Pliki pdf z prezentacją do pobrania
 • Plansze do wydrukowania i powieszenia
 • Dodatkowe materiały
 • Dostęp do aktualizacji w trakcie trwania pakietu
 • Nagranie sesji pytań i odpowiedzi + otrzymanie pakietu przepisów

Pakiet VIP

PLN1290
PLN 890
 • Wszystko to, co w Pakiecie Premium
 • Dostęp do kursu o składnikach potrzebnych tarczycy w Pakiecie Premium. Zaburzenia pracy tarczycy często występują razem z depresją i zaburzeniami lękowymi. Ten kurs jest już nagrany i od razu otrzymasz dostęp do materiałów. Znajdziesz w nich wszystko, co potrzebujesz wiedzieć i nauczyć się na temat odżywiania, witamin, składników mineralnych, suplementacji w niedoczynności tarczycy i Hashimoto
400zł taniej

O mnie

Nazywam się Marta. Jestem dietetykiem i psychodietetykiem. Jako dietetyk specjalizuję się w pracy z kobietami z różnego rodzaju problemami hormonalnymi, jak zaburzenia miesiączkowania, problemy z płodnością, PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, insulinooporność, problemy z nadwagą i otyłością. Jako psychodietetyk naprawiam relację z jedzeniem i własnym ciałem. Pracuję z kobietami, które zmagają się z kompulsywnym objadaniem, zajadaniem emocji, stresu, objadaniem słodyczami.

Sama mam Hashimoto. Wiem, jak to jest być po stronie Pacjenta, gdy odbijasz się od kolejnych drzwi szukając pomocy. Czujesz się bezradna pod względem żywieniowym. Nie wiesz, co dalej zrobić. Stosujesz wiele sposobów, szukasz informacji na temat odżywiania, a nic nie pomaga i tracisz czas.

Często też pracuję z kobietami, które zmagają się depresją, zaburzeniami lękowymi, nadmiernym zmęczeniem, totalnym brakiem sił, problemami z koncentracją, skupieniem, myśleniem, pogorszonym samopoczuciem. Widzę jakie powiązania mają zaburzenia hormonalne i niedobory żywieniowe z depresją i zaburzeniami lękowymi. Dobre odżywianie w depresji i zaburzeniach lękowych naprawdę może być dużym wsparciem! Zadbanie o odżywianie nie tylko nie koliduje z tradycyjnymi sposobami leczenia, ale może być cennym sposobem ich wspomagania.

W czym może Ci pomóc dobre odżywianie?

Badania pokazują, że po pierwsze osoby z depresją mogą zaangażować się w interwencję dietetyczną. Natomiast po drugie są w stanie jej przestrzegać, a to może zmniejszyć objawy depresji. Dodatkowo ważne jest to, aby wziąć pod uwagę, że uczestnicy badań często nie musieli ściśle przestrzegać zaleceń dietetycznych, aby odnieść korzyści. Nie była to specjalna dieta stosowana na 100%. Widzę to też w swojej pracy. I takich zmian żywieniowych, które będziesz potrafiła wcielić w życie i które przyniosą efekty, będę Cię uczyć w kursie. Zobaczysz, że potrafisz!

Ten kurs pomoże Ci w naturalny sposób poprawić wyniki badań i samopoczucie! Nauczysz się, jak za pomocą odżywiania i suplementacji wspierać pracę mózgu i układu nerwowego.

Nie trać więcej czasu na nieskuteczne dietetyczne i żywieniowe działania i kręcenie w kółko. Odpuść diety i rzeczy, które nie działają i nie widzisz rezultatów. A zrób w końcu to, co naprawdę działa i ma sens.

FAQ

Spotkania odbędą się 17, 19, 24 i 26 kwietnia o 18:00 na Zoom. Przed każdym spotkaniem wyślę Ci specjalny link do dołączenia do spotkania. Potem nagrania będą dostępne na platformie kursowej. Możesz je oglądać tyle razy, ile potrzebujesz w trakcie trwania Twojego pakietu.

Kurs składa się z 4 spotkań online na Zoom. Każde spotkanie będzie trwało ok. 1,5h. Spotkania odbędą się 17, 19, 24 i 26 kwietnia o 18:00. Podczas spotkań będziesz mogła zadawać pytania na żywo. Potem dostaniesz dostęp do nagrania i materiałów dodatkowych. Osoby, które zakupią Pakiet Premium będą mogły wziąć udział w piątym spotkaniu 31 maja o 18:00 i otrzymają dodatkowo zestaw przepisów na posiłki wspierające dobre samopoczucie.

Najpierw lekcje odbędą się na Zoom, w których na bieżąco będziesz mogła uczestniczyć, zadawać pytania. Potem kurs znajdzie się na zamkniętej platformie kursowej. Przy zakupie kursu od razu dostaniesz dane do logowania na swoje konto.

W celu otrzymania faktury napisz do mnie wiadomość mailową z danymi do faktury: poczta@apetytnazycie.com.pl

Daję Ci gwarancję tego, że po przerobieniu całego kursu i zaangażowaniu się, będziesz miała wiedzę i wskazówki, jak za pomocą odżywiania i suplementacji poprawić swoje samopoczucie, zdrowie, wyniki badań i poczuć się lepiej. Jeśli wdrożysz tę wiedzę w życie zgodnie ze wskazówkami i ćwiczeniami z pewnością pomoże Ci to w codziennym życiu. Nie daję gwarancji sukcesu, bo sukces zależy od tego jak wiele z tych informacji wcielisz w życie oraz od terapii i leczenia depresji i zaburzeń lękowych. Dobre odżywianie i suplementacja to jeden z puzzli, elementów, który jest bardzo ważny, jednak sam to za mało. Tu trzeba wszystko umiejętnie połączyć i to też pokażę Ci w kursie. Natomiast gwarantuję praktyczną wiedzę i wsparcie merytoryczne. Reszta należy od Ciebie. Działaj!

Jeśli jednak przerobisz wszystkie materiały kursowe, wykonasz badania, ćwiczenia, wdrożysz wszystkie omawiane działania i obejrzysz wszystkie nagrania, zrobisz kolejne kroki, a mimo tego nie zauważysz zmiany – prześlij do mnie wypełnione ćwiczenia, a ja zwrócę Ci pieniądze.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.