Kursy online

Składniki potrzebne tarczycy​

Kompleksowy kurs na temat witamin, składników mineralnych i innych związków niezbędnych w niedoczynności tarczycy i Hashimoto. To nie jest taki typowy kurs, gdzie omawiam czym jest tarczyca, niedoczynność, Hashimoto, jakie są przyczyny, objawy i tak dalej… takich informacji jest mnóstwo w Internecie i prawdopodobnie już to wszystko wiesz. Tu skupimy się na sednie. Na tym, co Tobie naprawdę potrzebne i pomoże Ci. Będzie dużo praktyki i tak naprawdę po każdej lekcji będziesz mogła już wprowadzać zmiany.

Jak komponować posiłki w niedoczynności tarczycy i Hashimoto? Odżywianie w niedoczynności tarczycy i Hashimoto.

Podczas kursu nauczysz się najważniejszych zasad odżywania wspierających pracę Twojej tarczycy. To pomoże Ci poprawić wyniki badań, samopoczucie i odzyskać energię. Kurs pozwoli uniknąć Ci wielu błędów, które popełniają osoby z niedoczynnością tarczycy i Hashimoto. Krok po kroku nauczę Cię układać jadłospis dostosowany do Twojego stanu zdrowia i zgodny z Twoimi upodobaniami. Dzięki temu zaoszczędzisz więcej czasu, energii i szybciej poprawisz swój stan zdrowia. Zdobędziesz wiedzę i praktyczne narzędzia, które pozwolą Ci lepiej się odżywiać.

Odchudzanie po ludzku

Kurs “Odchudzanie po ludzku z niedoczynnością tarczycy, Hashimoto, insulinoopornością.” to kompletne narzędzie, które z chaotycznych i nieprzemyślanych prób odchudzania pozwoli Ci przejść do przemyślanej strategi i pożegnać się ze zbędnymi kilogramami raz na zawsze.

Jak skutecznie podnieść poziom ferrytyny?

Dzięki kursowi nauczysz się najskuteczniejszych sposobów, które pomogą Ci podnieść poziom ferrytyny. A co ważne nie na chwilę, ale trwale! Są to sposoby oparte na rzetelnej wiedzy naukowej oraz doświadczeniach moich i moich pacjentów. Dzięki materiałom z kursu poprawisz swoje wyniki badań i  samopoczucie. Odzyskasz energię, siłę i chęci do działania! Poprawisz stan swoich włosów i tarczycy.

Bezpłatny kurs mailowy "Produkty dobre dla tarczycy"

Celem tego kursu jest zmniejszenie strachu, lęku przed odżywianiem przy problemach z tarczycą. Ono wcale nie jest straszne czy dziwne. A jeszcze jest prostsze, gdy bardziej się je pozna. Zapisz się na kurs i poznaj produkty dobre dla Twojej tarczycy 🙂 A jest ich naprawdę sporo! Większość z nich w zasięgu Twojej ręki.

Kompleksowy przewodnik po tym jak za pomocą odżywiania i suplementacji wesprzeć swoje dobre samopoczucie, codzienne funkcjonowanie i energię życiową. Dobre odżywianie nie koliduje z tradycyjnymi sposobami leczenia depresji, zaburzeń lękowych, a może być naprawdę cennym sposobem wspomagania. Dużym wsparciem dla Twojego samopoczucia i codziennego funkcjonowania. Elementem kompleksowej terapii. Sprawdź co znajdziesz w kursie, co dzięki niemu zyskasz i w czym Ci pomoże.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.