Kursy online

Na ratunek tarczycy!

Kurs przeprowadzi Cię przez cały proces poznawania choroby, co zrobić i jak to wdrożyć w życie, żeby w końcu poczuć się lepiej. Dzięki kursowi zaoszczędzisz wiele zdrowia, stresu i czasu, którego już więcej nie będziesz już traciła na popełnianie błędów i kiepskie samopoczucie.

Odchudzanie po ludzku

Kurs “Odchudzanie po ludzku z niedoczynnością tarczycy, Hashimoto, insulinoopornością.” to kompletne narzędzie, które z chaotycznych i nieprzemyślanych prób odchudzania pozwoli Ci przejść do przemyślanej strategi i pożegnać się ze zbędnymi kilogramami raz na zawsze.

Jak skutecznie podnieść poziom ferrytyny?

Na warsztacie przedstawię Ci najskuteczniejsze sposoby, które pomogą Ci podnieść poziom ferrytyny. A co ważne nie na chwilę, ale trwale! Są to sposoby oparte na rzetelnej wiedzy naukowej oraz doświadczeniach moich i moich pacjentów. Dzięki nim w końcu zajmiesz się swoim zdrowiem porządnie i kompleksowo. Odzyskasz siły i chęci do działania!

Bezpłatny kurs mailowy "Produkty dobre dla tarczycy"

Celem tego kursu jest zmniejszenie strachu, lęku przed odżywianiem przy problemach z tarczycą. Ono wcale nie jest straszne czy dziwne. A jeszcze jest prostsze, gdy bardziej się je pozna. Zapisz się na kurs i poznaj produkty dobre dla Twojej tarczycy 🙂 A jest ich naprawdę sporo! Większość z nich w zasięgu Twojej ręki.

Jak komponować posiłki w niedoczynności tarczycy i Hashimoto? Odżywianie w niedoczynności tarczycy i Hashimoto.

Podczas kursu nauczysz się najważniejszych zasad odżywania wspierających pracę Twojej tarczycy. To pomoże Ci poprawić wyniki badań, samopoczucie i odzyskać energię. Kurs pozwoli uniknąć Ci wielu błędów, które popełniają osoby z niedoczynnością tarczycy i Hashimoto. Dzięki temu zaoszczędzisz więcej czasu, energii i szybciej poprawisz swój stan zdrowia. Zdobędziesz wiedzę i praktyczne narzędzia, które pozwolą Ci lepiej się odżywiać. Krok po kroku nauczę Cię układać jadłospis dostosowany do Twojego stanu zdrowia i zgodny z Twoimi upodobaniami.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.