Kursy online

Na ratunek tarczycy!

Kurs przeprowadzi Cię przez cały proces poznawania choroby, co zrobić i jak to wdrożyć w życie, żeby w końcu poczuć się lepiej. Dzięki kursowi zaoszczędzisz wiele zdrowia, stresu i czasu, którego już więcej nie będziesz już traciła na popełnianie błędów i kiepskie samopoczucie.

Odchudzanie po ludzku

Kurs “Odchudzanie po ludzku z niedoczynnością tarczycy, Hashimoto, insulinoopornością.” to kompletne narzędzie, które z chaotycznych i nieprzemyślanych prób odchudzania pozwoli Ci przejść do przemyślanej strategi i pożegnać się ze zbędnymi kilogramami raz na zawsze.
Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.