5 błędów żywieniowych w niedoczynności tarczycy i Hashimoto

Pamiętam jak na początku mojej drogi czułam się zagubiona i bezradna. Brakowało mi rzetelnych informacji na temat odżywiania w chorobach tarczycy. Potrzebowałam wsparcia i zrozumienia, a odbijałam się od drzwi do drzwi szukając pomocy. Dokładnie to samo mówią mi kobiety, które się do mnie zgłaszają. Też czują się zagubione w natłoku sprzecznych informacji na temat odżywiania w niedoczynności tarczycy i Hashimoto. Co można jeść? Czego warto unikać? Pytań jest mnóstwo.

Ebook „5 błędów żywieniowych w niedoczynności tarczycy i Hashimoto”

Moja droga była długa, ale teraz wiem, że za pomocą odżywiania mamy ogromny wpływ na swoje wyniki badań, samopoczucie, wygląd, zdrowie i życie. Z tego względu postanowiłam stworzyć taki krótki przewodnik z najważniejszymi zasadami. Dzięki tym zmianom możesz zaoszczędzić wiele czasu, stresu i emocji, żeby poprawić pracę Twojej tarczycy. Możesz uniknąć wielu błędów, które oddalają Cię od lepszego zdrowia i samopoczucia.

Mając niedoczynność tarczycy i Hashimoto na pewno często słyszysz lub szukasz w Internecie informacji o tym:

  • Czego nie możesz jeść?
  • Jakie produkty są dozwolone?
  • Jak odżywiać się w niedoczynności tarczycy i Hashimoto?
  • Jak bilansować posiłki?
  • Na co uważać?

Do mnie Panie bardzo często piszą i żalą się, że gubią się w gąszczu często wykluczających się informacji. Czują się zdezorientowane, a ilość potencjalnych zasad i wykluczeń w chorobach tarczycy, o których słyszą jest dla nich przytłaczająca. Dlatego dziś mam dla Ciebie ebooka „5 błędów żywieniowych w niedoczynności tarczycy i Hashimoto”, które utrudniają poprawę zdrowia w niedoczynności tarczycy i Hashimoto. Eliminacja tych błędów wpłynie na lepszą pracę Twojej tarczycy, a tym samym na Twoje dobre samopoczucie.

Pobierz „5 błędów żywieniowych w niedoczynności tarczycy i Hashimoto”


.

Dołącz do rozmowy

2 komentarze

  1. Bardzo pomocna wiedza w temacie choroby tarczycy, teraz wiem ci robiłam źle, szkoda że lekarze wprowadzają w błąd, gdyż moja Pani dr mowila, że 30 minut wystarczy na to by wchlonal się hormon, a do tego brałam żelazo w tabletkach razem z letrox… O zgrozo…rok stracony😪

    1. Niestety wciąż jest mała świadomość na temat prawidłowego przyjmowania leków. Jednak czasu nie cofniemy, ale teraz można dużo dobrego zrobić 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cześć!

Nazywam się Marta Skoczeń. Dietetyka to moja praca i pasja. Uwielbiam pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych. Chcę pokazać, że za pomocą odpowiedniej diety i aktywności fizycznej można zmienić swoje życie na lepsze.

Odbierz darmowy rozdział

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy rozdział mojego ebooka „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.