Co mogę jeść w niedoczynności tarczycy i Hashimoto?

Osoby z niedoczynnością tarczycy i Hashimoto często mają duży problem z tym, co mogą jeść w niedoczynności tarczycy i Hashimoto. Gdy rozmawiam z kobietami, które zgłaszają się do mnie na konsultację, często słyszę, że ogromnym problemem jest komponowaniem diety w chorobach tarczycy. Panie pytają, które produkty mogą jeść, a których powinny unikać? Można znaleźć wiele sprzecznych informacji i naprawdę można się w tym pogubić. Słyszałam nawet od zdezorientowanych kobiet, że chyba można pić tylko wodę, bo tyle się naczytały i z tego wynika, że wszystko szkodzi… Jak to jest? Co mogę jeść w niedoczynności tarczycy i Hashimoto? Mam coś dla Ciebie!

Co mogę jeść w niedoczynności tarczycy i Hashimoto?

Niestety na te pytanie odpowiedź nie jest prosta. Z tego względu można trafić na wiele wykluczających się informacji. Dużo zależy tu od indywidualnej sytuacji danej osoby, od jej problemów zdrowotnych, samopoczucia, wyników badań czy niedoborów pokarmowych. Jednak, aby w jakiś sposób Ci pomóc, przygotowałam dla Ciebie ebooka o 10 produktach poprawiających pracę tarczycy.

Dzięki ebookowi dowiesz się:

  • Jakie produkty są polecane w niedoczynności tarczycy i Hashimoto?
  • Dlaczego warto włączyć je do swojego odżywiania?
  • Jaki wpływ mają na pracę tarczycy, w czym pomagają?
  • Co można z nich przygotować? Znajdziesz przepisy z użyciem niektórych z nich.
  • Na co zwracać uwagę przy wyborze produktów?

Regularnie włączając do diety produkty z ebooka i dbając o podstawowe zasady zdrowego odżywiania, zobaczysz, że poczujesz się lepiej 😉 Dodatkowo ebook pokaże Ci na zwrócić uwagę w odżywianiu. Produkty w nim opisane nie są wyszukane, ponieważ chcę Ci pokazać, że w prostocie tkwi siła i moc. Czasami szukamy super produktów czy drogiej suplementacji, a zapominamy, co dobrego mamy pod ręką, w lodówce czy szafce kuchennej.

Co mogę jeść w niedoczynności tarczycy i Hashimoto?

Pobierz ebooka „10 produktów poprawiających pracę tarczycy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cześć!

Nazywam się Marta. Jestem dietetykiem i psychodietetykiem. Jako dietetyk specjalizuję się w pracy z kobietami z różnego rodzaju problemami hormonalnymi, jak np. zaburzenia miesiączkowania, problemy z płodnością, PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, insulinooporność, problemy z nadwagą i otyłością. Jako psychodietetyk naprawiam relację z jedzeniem i własnym ciałem. Pracuję z kobietami, które zmagają się z kompulsywnym objadaniem, zajadaniem emocji, stresu, objadaniem słodyczami.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.