Co mogę jeść w niedoczynności tarczycy i Hashimoto?

Osoby z niedoczynnością tarczycy i Hashimoto często mają duży problem z tym, co mogą jeść w niedoczynności tarczycy i Hashimoto. Gdy rozmawiam z kobietami, które zgłaszają się do mnie na konsultację, zawsze słyszę, że ogromnym problemem jest komponowaniem diety w chorobach tarczycy. Panie pytają, które produkty mogą jeść, a których powinny unikać? W internecie można znaleźć wiele rozbieżności i naprawdę można się w tym pogubić. Słyszałam nawet stwierdzenia od Pań, że chyba powinny pić tylko wodę, bo tyle się naczytały i z tego wynika, że wszystko im szkodzi.

Co mogę jeść w niedoczynności tarczycy i Hashimoto?

Na te pytanie odpowiedź nie jest prosta. Dużo zależy od indywidualnej sytuacji danej osoby, od jej problemów zdrowotnych. Jednak, aby w jakiś sposób Ci pomóc, stworzyłam darmowego ebooka na ten temat „10 produktów poprawiających pracę tarczycy”! Dzięki niemu dowiesz się:
– jakie produkty są polecane w niedoczynności tarczycy i Hashimoto i dlaczego
– jaki wpływ mają na pracę tarczycy, w czym pomagają
– co można z nich przygotować, znajdziesz przepisy z użyciem niektórych z nich
– na co zwracać uwagę przy wyborze produktów
Regularnie włączając je do diety i dbając o podstawowe zasady zdrowego odżywiania poczujesz się lepiej 😉

Pobierz ebooka „10 produktów poprawiających pracę tarczycy”

Zachęcam do zapisu na newsletter i pobrania darmowego ebooka na ten temat 😉


.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cześć!

Nazywam się Marta Skoczeń. Dietetyka to moja praca i pasja. Uwielbiam pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych. Chcę pokazać, że za pomocą odpowiedniej diety i aktywności fizycznej można zmienić swoje życie na lepsze.

Odbierz darmowy rozdział

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy rozdział mojego ebooka „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.