Darmowy rozdział ebooka „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”

Jak pewnie wiecie mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto 😉

A może i nie wiecie, bo nie mówię o tym głośno i często. Nauczyłam się z tym funkcjonować. Opanowałam swoje problemy zdrowotne. Choroba nie przeszkadza mi w codziennym życiu. Funkcjonuję normalnie, jak każdy człowiek. I każdego bólu głowy nie zwalam na Hashimoto.

Niedoczynność tarczycy i Hashimoto

Wszystko zaczęło się dawno temu. Nie trafiłam jednak na odpowiednią osobę, która od razu pomogłaby mi zdiagnozować problem. Długo chodziłam od drzwi do drzwi, szukając pomocy u różnych specjalistów. Bardzo dużo to mnie nauczyło i pomogło wybrać drogę życiową. Wiem, jak to jest czuć się beznadziejnie. Nie mieć siły wstać z łóżka, gdy włosy lecą Ci garściami, a waga codziennie pokazuje więcej. Wiem, jak to jest, gdy nikt Cię nie rozumie i nie umie Ci pomóc, a lekarz daje skierowanie do psychiatry, bo nie powinnaś się źle czuć (Oczywiście, nic nie mam do tych specjalistów. Są potrzebni tak samo, jak inni specjaliści). Wiem, jak to jest czytać wiele sprzecznych informacji i w końcu się poddać, bo nieważne, co zrobisz i tak będzie źle.
Ale wiem już też, że można sobie z tym poradzić. Wiem, że może być lepiej, a nawet bardzo dobrze. Pracuję, uczę się, ćwiczę, rozwijam, spełniam marzenia, wypełniam obowiązki. A co najważniejsze – czuję się bardzo dobrze. Choć nie ukrywam, czasami są gorsze dni… Ale chyba jak u każdego? 😉

Jak sobie pomóc?

Szukając dla siebie pomocy, przeczytałam mnóstwo książek, badań, artykułów, rozmawiałam z wieloma specjalistami. O Hashimoto można napisać naprawdę ogromną księgę składającą się z kilku tomów. Ale na samym początku wiele z tych informacji może być bardzo trudnych do zrozumienia, a wiele osób chce prostych rad i wskazówek, które działają, w tej skomplikowanej chorobie… Dlatego stworzyłam dla Ciebie taki krótki przewodnik, choć ma aż 90 stron! Ale jak na książki o tarczycy, to nie jest strasznie dużo 😉 Znajdziesz tam najważniejsze i podstawowe informacje, ale też wiele ciekawostek, o których być może przeczytasz po raz pierwszy. W Internecie i w innych źródłach można wiele przeczytać na ten temat i czasami wydaje się, że wszystko jest jasne, to jednak moje pacjentki nadal zadają te same pytania. Wciąż pojawiają się te same wątpliwości lub popełniane błędy. I o tym jest mój ebook. O niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Większość informacji opisałam dla Was schematycznie, w punktach. Lubię taką formę przekazu. Jest przejrzysta, łatwiej się czyta, zapamiętuje, a potem można szybko wrócić do konkretnych odniesień. No i wiele osób nie lubi czytać długich opowiadań, a tak w ten sposób wszystko jest czytelnie podane.

Niedoczynność tarczycy i hashimoto

Darmowy rozdział ebooka „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”

Jeśli wciąż się zastanawiasz nad ebookiem, mam dla Ciebie pierwszy darmowy rozdział. Zapisz się na newsletter i pobierz pierwszy, darmowy rozdział.


.

Na ratunek tarczycy!

Natomiast jeśli potrzebujesz bardziej rozszerzonej wiedzy, polecam pierwszy w Polsce, kompleksowy kurs online „Na ratunek tarczycy!”, który skomplikowane rzeczy pokazuje w prosty sposób. Jest to pierwszy tak kompletny przewodnik po niedoczynności tarczycy i Hashimoto. Zawiera treści merytoryczne i praktyczne wskazówki do wdrożenia od zaraz. Z chaotycznych prób poprawy zdrowia umożliwi Ci przejście do przemyślanej strategii realizacji Twoich celów zdrowotnych. W ramach kursu zebrałam najskuteczniejsze sposoby poprawy zdrowia, samopoczucia i wyników badań oparte na rzetelnej wiedzy naukowej oraz doświadczeniach moich i moich pacjentów. Dzięki nim w końcu zajmiesz się swoim zdrowiem kompleksowo i odzyskasz siły i chęci do działania! Kiedy ja otrzymałam diagnozę, nie było takiego kursu, który od A do Z przeprowadziłby mnie przez całą wiedzę na temat radzenia sobie z Hashimoto. Bardzo mi tego brakowało. Gdybym wtedy wiedziała te rzeczy, które wiem teraz zaoszczędziłoby to wiele mojego zdrowia, stresu i czasu, który straciłam na popełnianie błędów i kiepskie samopoczucie. Z tego względu po wielu latach postanowiłam go stworzyć 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cześć!

Nazywam się Marta Skoczeń. Dietetyka to moja praca i pasja. Uwielbiam pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych. Chcę pokazać, że za pomocą odpowiedniej diety i aktywności fizycznej można zmienić swoje życie na lepsze.

Odbierz darmowy rozdział

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy rozdział mojego ebooka „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.