Darmowy rozdział ebooka „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”

Nie wiem czy wiesz, ale też mam Hashimoto 😉

I nauczyłam się z moim Hashimoto normalnie funkcjonować. Opanowałam swoje problemy zdrowotne. Choroba nie przeszkadza mi w codziennym życiu. Funkcjonuję normalnie, jak każdy człowiek. I każdego bólu głowy nie zwalam na Hashimoto. Ale też wiem, że zdarzają się trudniejsze okresy i muszę szczególnie dbać o siebie.

Niedoczynność tarczycy i Hashimoto

Wszystko zaczęło się dawno temu. Nie trafiłam jednak na odpowiednią osobę, która od razu pomogłaby mi zdiagnozować problem. Długo chodziłam od drzwi do drzwi, szukając pomocy u różnych specjalistów. Bardzo dużo to mnie nauczyło i pomogło wybrać drogę życiową. Wiem, jak to jest czuć się beznadziejnie. Nie mieć siły wstać z łóżka, gdy włosy lecą Ci garściami, a waga codziennie pokazuje więcej. Wiem, jak to jest, gdy nikt Cię nie rozumie i nie umie Ci pomóc, a lekarz daje skierowanie do psychiatry, bo nie powinnaś się źle czuć (Oczywiście, nic nie mam do tych specjalistów. Są bardzo potrzebni tak samo, jak inni specjaliści). Wiem, jak to jest czytać wiele sprzecznych informacji i w końcu się poddać, bo nieważne, co zrobisz i tak będzie źle. Ale wiem już też, że można sobie z tym poradzić. Wiem, że może być lepiej, a nawet bardzo dobrze. Pracuję, uczę się, ćwiczę, rozwijam, spełniam marzenia, wypełniam obowiązki. A co najważniejsze – czuję się bardzo dobrze. Choć nie ukrywam, czasami są gorsze dni… Ale chyba jak u każdego? 😉

Jak sobie pomóc?

Szukając dla siebie pomocy, przeczytałam mnóstwo książek, badań, artykułów, rozmawiałam z wieloma specjalistami. O Hashimoto można napisać naprawdę ogromną księgę składającą się z kilku tomów. Ale na samym początku wiele z tych informacji może być bardzo trudnych do zrozumienia, a wiele osób chce prostych rad i wskazówek, które działają w tej skomplikowanej chorobie… Dlatego stworzyłam dla Ciebie taki krótki przewodnik, choć ma aż 90 stron! Ale jak na książki o tarczycy, to nie jest strasznie dużo. Znajdziesz tam najważniejsze i podstawowe informacje, ale też wiele ciekawostek, o których być może przeczytasz po raz pierwszy. W Internecie i w innych źródłach można wiele przeczytać na ten temat i czasami wydaje się, że wszystko jest jasne, to jednak moje Pacjentki nadal zadają te same pytania. Wciąż pojawiają się te same wątpliwości lub popełniane błędy. I o tym jest mój ebook. O niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Większość informacji opisałam schematycznie, w punktach. Lubię taką formę przekazu. Jest przejrzysta, łatwiej się czyta, zapamiętuje, a potem można szybko wrócić do konkretnych informacji. No i wiele osób nie lubi czytać długich opowiadań, a tak w ten sposób wszystko jest czytelnie podane.

Niedoczynność tarczycy i hashimoto

Pobierz rozdział ebooka „Niedoczynność tarczycy i Hashimoto w pigułce”

Jeśli wciąż się zastanawiasz nad ebookiem, mam dla Ciebie pierwszy rozdział. Zapisz się na newsletter i pobierz pierwszy rozdział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cześć!

Nazywam się Marta. Jestem dietetykiem i psychodietetykiem. Jako dietetyk specjalizuję się w pracy z kobietami z różnego rodzaju problemami hormonalnymi, jak np. zaburzenia miesiączkowania, problemy z płodnością, PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, insulinooporność, problemy z nadwagą i otyłością. Jako psychodietetyk naprawiam relację z jedzeniem i własnym ciałem. Pracuję z kobietami, które zmagają się z kompulsywnym objadaniem, zajadaniem emocji, stresu, objadaniem słodyczami.

Ta strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przekazując swoje dane w trakcie korzystania ze strony wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie i przechowywanie na serwerze. Dane te są przechowywane w sposób bezpieczny, a ich administratorem jest Marta Skoczeń prowadząca działalność pod nazwą Poradnia dietetyczna „Apetyt na Życie” specjalista ds. żywienia Marta Skoczeń. W każdej chwili możesz żądać ich usunięcia za pomocą formularza kontaktowego.